Obleky

Tmavomodrý pánsky oblek TAILORED FIT Feratto

Oblek ako stvorený na každodenné nosenie

Obzeráte sa po obleku, v ktorom sa budete cítiť ako bábätko v perinke? Obleku, ktorý nielen skvele vyzerá, ale ponúkne vám dostatok voľného pohybu? Potom sa určite zastavte pri elegantnom obleku Feratto, ktorý sa výborne hodí do zamestnania, ale aj na svadbu či iné spoločenské udalosti. Tento prémiový oblek ocenia aj skutočný fajnšmekri, pretože je ako stvorený na každodenné nosenie.

Oblek Feratto sa hodí do práce aj na svadbu
Oblek Feratto sa hodí do práce aj na svadbu

Neuveriteľne pohodlný na prácu aj zábavu

Muži už dlho nemusia byť v obleku ako zviazaní. Záleží na tom, aký strih obleku si sami vyberú. Strih TAILORED FIT sa skvele hodí pre mužov štíhlej a štandardnej postavy. Ponúkne im až neuveriteľné pohodlie počas obchodného obeda aj svadobného veselenia. Vy sa tak môžete uvoľniť a sústrediť sa na podstatnejšie záležitosti.

V lete vás ochladí

Skúsená módna návrhárka Dagmar Zbořilová si dala veľmi záležať nielen na strihu, ale aj na voľbe látky, z ktorej je oblek ušitý. Najväčšou prednosťou tohto obleku je vysoký podiel vlny, ktorý tvorí až neuveriteľných 71 %. Oblek je vďaka tomu priedušný, čo oceníte predovšetkým v horúcich letných dňoch. Väčšina mužov v túto dobu odkladá svoje saká. Vy sa budete môcť len škodoradostne usmievať a užívať si svoju príjemnú teplotu vnútri obleku. Zvyšných 29 % tvorí polyester, ktorý sa stará o to, aby oblek držal svoj tvar za každých okolností. K vyváženým materiálom môžeme zaradiť aj prémiovú podšívku saka s 45 % podielom meďnatého vlákna, ktoré skvele odvádza vlhkosť.

Cena obleku TAILORED FIT Feratto je 539,07 € a skvele sa hodí na každodenné nosenie do práce, ale aj na svadbu alebo do divadla. K tomuto prémiovému obleku získate úpravy na mieru ZADARMO, a navyše aj obal na oblek ZADARMO. Už si tak nemusíte robiť starosti z toho, že by ste si počas ciest váš oblek ušpinili.

Príďte si elegantný oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. S výberom vám ochotne pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Vďaka nim budete správne oblečení na každú príležitosť. Pozrite sa, kde nájdete najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek na e-shope www.bandivamos.cz  a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope určite nekúpite.

Tip pre vás

Viete, kedy si k obleku môžete dať hnedú obuv? Prečítajte si, ako vybrať obuv k pánskemu obleku.

Mohlo by vás zaujímať