Obleky

Tmavomodrý pánsky oblek TAILORED FIT Fiuggi

Dokonale elegantný oblek z prémiovej kolekcie do práce aj spoločnosti

V tmavomodrom obleku Fiuggi urobíte perfektný dojem nielen v kancelárii, ale aj na porade, či na úrade. Skvelo ho vynosíte aj na akúkoľvek spoločenskú udalosť, ako je napríklad svadba, ples, oslava jubilea, alebo predstavenie v divadle. Materiál s vysokým podielom vlny vám navyše dopraje pohodlie po celú dobu nosenia.

Ste mužom štandardnej postavy? Potom je pre vás ideálnou voľbou práve tento strih obleku TAILORED FIT. To znamená mierne vyštíhlený. Dopraje vám dostatočnú voľnosť v pohybe, zvýrazní vaše mužné rysy a zároveň zakryje prípadné drobné nedokonalosti postavy.

Vo všestrannom pánskom obleku Fiuggi zaujmete v práci aj v spoločnosti

Prečo si vybrať práve pánsky oblek Fiuggi

Vďaka tmavomodrej matnej látke s jemnou textúrou oblek využijete na akúkoľvek príležitosť, či už sa koná cez deň alebo večer. Preto je pánsky oblek Fiuggi ideálnou voľbou pre každého muža.

Návrhári od BANDI sa pri tvorbe obleku sústredili na prvky klasickej pánskej módy. Široké klopy saka, dva rozparky na zadnej strane, alebo zapínanie na dva gombíky. To všetko sú nadčasové módne detaily, ktoré podčiarknu váš elegantný vzhľad.

Pánsky oblek Fiuggi – pohľad spredu
Pánsky oblek Fiuggi – pohľad zozadu

Prvotriedny materiál pre vaše pohodlie

Pánsky oblek Fiuggi je ušitý z exkluzívneho materiálu, ktorý obsahuje 70 % vlny, 29,5 % polyesteru a 0,5 % viskózy. Vysoký podiel vlny vám zaistí, že sa v obleku nebudete príliš potiť napríklad na tanečnom parkete, alebo v horúcich letných dňoch. Vďaka polyesteru sa vám oblek nebude príliš krčiť, takže zapôsobíte ako dokonale upravený muž v každej situácii.

Praktický materiál v kombinácii s mimoriadne jemnou podšívkou saka z meďnatého vlákna vám zaistí pohodlie po celú dobu nosenia. Perfektne odvádza vlhkosť, takže sa v ňom budete cítiť vždy príjemne.

Pánsky oblek Fiuggi – detail podšívky
Pánsky oblek Fiuggi – ideálny pre ženícha

Cena pánskeho obleku BANDI, model TAILORED FIT Fiuggi je 453,62 € a ide o prvotriedny oblek z prémiovej kolekcie.

Pôvodná cena: 453,62 €
Nová výpredajová cena: 274,74 €
Ušetríte: 178,88 €
Akcia platí len do 28. 2. 2023, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. S výberom vám pomôže profesionálny tím odborných poradcov tak, aby ste vyzerali skvelo pri akejkoľvek príležitosti. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste oblek v e-shope www.BandiVamos.sk, ale nenašli ste ho? Pozrite sa na 4 dôvody, prečo pánsky oblek v e-shope nenájdete.

Tip pre vás

Vedeli ste, že k modrému obleku vynosíte hnedú aj čiernu spoločenskú obuv? Vyberte si zo širokej ponuky ručne šitej koženej obuvi značky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať