Obleky

Tmavosivý oblek COMFORT FIT Luca

Kombinovateľný oblek do zamestnania i spoločnosti

Máte problém nájsť kvalitný oblek, ktorý vám dokonalo sadne? Potom je pre vás ideálnou voľbou pánsky oblek BANDI Luca. Tento exkluzívny oblek je totiž kombinovateľný. Vďaka tomu si zaobstaráte sako i nohavice zvlášť, a prispôsobíte tak veľkosť presne vašej postave. Oblek sa perfektne hodí do zamestnania, na pracovný pohovor i na spoločenské udalosti, ako sú svadba, ples, promócie a podobne. Budete si vždy istí, že ste oblečení správne a elegantne.

Oblek je ušitý v klasickom strihu COMFORT FIT, čo znamená rovný strih. Tento strih je vhodný predovšetkým pre silnejších mužov so širšími stehnami, väčším obvodom v ramenách alebo v páse. Oblek vás nebude nikde sťahovať ani obopínať. Budete sa v ňom cítiť pohodlne a uvoľnene.

Pánsky oblek Luca – outfit na svadbu pre ženícha

Popis obleku Luca

Pánsky oblek Luca je ušitý z veľmi kvalitnej matnej látky antracitovej farby. Dômyselná voľba látky a farby vám umožní využiť tento model pri mnoho rôznych príležitostiach.

Oblek je trojdielny a kombinovateľný. Skladá sa z troch dielov – saka, vesty a nohavíc. Kombinovateľný je preto, že jednotlivé diely si môžete zakúpiť zvlášť. Môžete si tak prispôsobiť veľkosť saka, vesty a nohavíc presne podľa vašich požiadaviek. To ocenia hlavne muži, ktorý majú problém nájsť ideálne sadnúci oblek v jednej veľkosti.

Vesta je celá ušitá z oblekovej látky. Vďaka tomu si môžete v menej formálnych chvíľach odložiť sako, čo oceníte obzvlášť v teplých dňoch. Napriek tomu, že sú nohavice jemne zoštíhlené, dbali návrhári od BANDI na to, aby ste sa v nich cítili príjemne a pohodlne. Sú teda voľnejšie v oblasti sedu a stehien, takže vás nebudú nikde sťahovať či obmedzovať v pohybe.

Pánsky oblek Luca – pohľad spredu
Pánsky oblek Luca – pohľad zozadu

Materiál obleku Luca

Tento oblek z prémiovej kolekcie je vďaka prírodnému materiálu ľahký a priedušný. To oceníte predovšetkým v teplých dňoch, keď sa v ňom nebudete toľko potiť a budete sa cítiť pohodlne i pri celodennom nosení.

Cena pánskeho saka BANDI, model COMFORT FIT Luca je 235,33 €, cena vestičky je 115,02 €, cena nohavíc je 115,02 . Ide o oblek z prémiovej kolekcie.

Príďte si vyskúšať oblek do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať pre vás ten správny oblek, aby ste vyzerali naozaj dokonalo.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Rady a tipy

Vedeli ste, že k pánskemu obleku nie je vhodné zvoliť si inú než šnurovaciu obuv? Prezrite si aktuálne modely pánskej spoločenskej obuvi značky BANDI.

Potrebujete k obleku aj spoločenskú košeľu? Vyberajte si z kvalitných značkových košieľ BANDI v e-shope www.BandiVamos.sk. Aby ste si vybrali správne a neurobili pri výbere chybu, prečítajte si ďalšie rady a triky v článku Ako si správne vybrať kravatu, aby ste vyzerali skvelo.

Mohlo by vás zaujímať