Obleky

Tmavosivý pánsky oblek TAILORED FIT Delvio

Štýlový oblek s jedinečnou textúrou látky vynosíte do práce aj na spoločenské udalosti

Vezmite si tmavosivý oblek do práce alebo na spoločenské udalosti, ako sú plesy, svadby alebo oslavy. Vďaka jedinečnej štruktúre materiálu budete oblečení v štýle najnovších módnych trendov.

Ak ste muž štandardnej postavy, potom je pre vás pánsky oblek Delvio ideálnou voľbou. Mierne vyštíhlený strih TAILORED zvýrazní vaše mužné rysy a zároveň vám dopraje pohodlie a voľnosť v pohybe.

V pánskom obleku Delvio budete vyzerať elegantne v práci aj na spoločenských udalostiach

Originálna látka

Návrhári od BANDI zvolili nevšednú tmavosivú látku prepletenú svetlosivým vláknom. To zblízka pôsobí ako vzor z jemných bodiek, ktorý vám pridá osobitosť.

Moderný dizajn

Váš elegantný vzhľad podčiarknu špicaté klopy, dva rozparky a ozdobný pin do klopy saka, ktorý k obleku dostanete ako darček. Navyše zošikmené vrecká vám pomôžu opticky zoštíhliť vašu postavu.

Pánsky oblek Delvio – detail podšívky
Pánsky oblek Delvio – detail látky

Odolný materiál

Exkluzívny materiál prepožičiava obleku Delvio výnimočné vlastnosti. Vďaka špeciálnej zmesi vlákien sa budete v obleku cítiť veľmi príjemne. Látka sa príliš nekrčí, takže vám oblek vydrží dlho ako nový. Elastanové zložky navyše dodávajú obleku pružnosť.. Preto sa skvelo prispôsobí typu vašej postavy.

Pánsky oblek Delvio – pohľad spredu
Pánsky oblek Delvio – pohľad zozadu

Cena pánskeho obleku TAILORED FIT Delvio je 325,18 € a ide o štýlový módny kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena: 325,18 €
Nová výpredajová cena: 169,63 €
Ušetríte: 155,55 €
Akcia platí len do 28. 2. 2023, alebo do vypredania zásob!

Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia sa vám budú zadarmo venovať a pomôžu vám s výberom oblečenia tak, aby ste vyzerali skvelo pri každej príležitosti. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope  www.BandiVamos.cz a nenašli ste ho tam? Prečítajte si  4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že k sivému obleku sa hodí hnedá aj čierna spoločenská obuv? Vyberte si zo širokej ponuky ručne šitej koženej obuvi BANDI v e-shope.

Mohlo by vás zaujímať