Obleky

Tmavosivý pánsky oblek TAILORED FIT Horacio

Oblek na každodenné nosenie

Hľadáte oblek, ktorý si vezmete ako na svadbu, tak aj do zamestnania? Na tieto príležitosti a mnohé ďalšie je ako stvorený oblek Horacio. Tmavosivá farba obleku zaujme ako v práci, tak aj na spoločenských udalostiach. Látka má navyše originálnu textúru, ktorá umocní decentný vzhľad obleku.

Elegantný oblek Horacio na každodenné nosenie

Strih zdôrazní mužné rysy

Oblek sa vyrába v strihu TAILORED FIT, ktorý sa perfektne hodí pre mužov štíhlej a štandardnej postavy. Dizajnové prvky ako zúžené chlopne alebo šikmé vrecká, vás opticky zúžia. Ak chcete ešte viac zdôrazniť vaše krivky, odporúčame vám nechať vrecká saka zašité. Oblek tak bude omnoho výraznejšie obopínať vašu postavu.

Materiál ako stvorený na každodenné nosenie

Módna návrhárka Dagmar Zbořilová si pri výrobe obleku Horacio zvolila vyvážený pomer kvalitných materiálov. Oblek je veľmi príjemný na dotyk, zároveň je však aj pevný a vzdušný. To oceníte predovšetkým počas teplejších dní, keď sa pod oblekom nebudete zbytočne potiť.

Cena pánskeho obleku TAILORED FIT Horacio je 432,12 € a ide o tmavosivý oblek, ktorý si oblečiete ako do divadla, tak aj do práce.

Príďte si elegantný oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. S výberom vám ochotne pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Vďaka nim budete správne oblečení na každú príležitosť. Pozrite sa, kde nájdete najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek na e-shope Bandi Vamos a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope určite nekúpite.

Tip pre vás

Chcete svoj vzhľad ešte viac vyšperkovať? Pozrite sa na elegantné vesty BANDI. Keď máte oblečenú vestu, je to jediný okamih, kedy si môžete v spoločnosti odložiť sako.

Mohlo by vás zaujímať