Obleky

Tmavosivý pánsky oblek TAILORED FIT Horacio

Antracitový oblek v elegantnom tmavosivom odtieni predstavuje noblesnú alternatívu k tradičným modrým a čiernym modelom do práce aj na všetky ďalšie spoločenské príležitosti. Štýlový oblek BANDI Horacio vám ponúka dokonalú eleganciu a maximálny komfort.

Noblesná elegancia na každý deň

Hľadáte oblek, ktorý si vezmete na svadbu aj do práce? V štýlovom modeli BANDI Horacio v modernej, antracitovej farbe zaujmete v kancelárii, na pracovnom stretnutí aj na spoločenských akciách. Látka s originálnou textúrou dodá vášmu vzhľadu eleganciu a jedinečnosť.

Elegantný oblek BANDI Horacio na každodenné nosenie

Obľúbený strih a elegantný dizajn

Oblek Horacio je navrhnutý v obľúbenom strihu Tailored Fit, ktorý vynikajúco sadne mužom so štíhlou a štandardnou postavou. Dizajnové prvky, akými sú zúžené chlopne alebo šikmé vrecká na saku, opticky zoštíhľujú a tvarujú postavu, čím nechávajú dokonale vyniknúť vaše mužné črty.

Pánsky oblek BANDI Horacio – detail s módnymi doplnkami

Maximálny komfort na každý deň

Módna návrhárka Dagmar Zbořilová si na výrobu obleku Horacio zvolila veľmi kvalitné materiály. Oblek je na dotyk veľmi príjemný, pevný a vzdušný. To zaručene oceníte najmä počas teplejších dní, kedy sa v ňom budete cítiť maximálne pohodlne a vyzerať dokonale.

Cena pánskeho obleku BANDI Horacio je 432,12 €V elegantnom, tmavosivom obleku zanecháte skvelý dojem na oslave narodenín, v divadle aj na dôležitom obchodnom stretnutí.

K obleku odporúčame

Doplňte svoj nový oblek štýlovou pánskou vestou BANDI. Dodáte tak vášmu outfitu ešte extra dávku elegancie a šarmu navyše. Okrem toho si v menej formálnom prostredí môžete vo vhodnej chvíli odložiť sako pre väčšie pohodlie. Vestu výborne využijete k obleku do práce, na spoločenské akcie aj vo voľnom čase.


Nechajte si poradiť od odborníkov

Príďte si elegantný oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. S výberom vám ochotne pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Vďaka nim budete správne oblečení na každú príležitosť. Pozrite sa, kde nájdete najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Chcete svoj vzhľad ešte viac vyšperkovať? Pozrite sa na elegantné vesty BANDI. Keď máte oblečenú vestu, je to jediný okamih, kedy si môžete v spoločnosti odložiť sako.

Mohlo by vás zaujímať