Obuv

Čierna pánska obuv CAPONE

Pohodlné topánky nielen do práce a spoločnosti

Ručne šitá pánska obuv CAPONE vyzdvihne váš slávnostný, voľnočasový aj pracovný outfit. Perfektne sa hodí na každodenné nosenie do zamestnania, či na pracovnú schôdzku. Vynosíte ich aj na ples, do divadla, či na oslavu jubilea. Čierne pánske topánky si môžete vziať aj vo voľnom čase, napríklad na posedenie s priateľmi či do kina.

Pánska obuv CAPONE nielen do práce a spoločnosti

Elegantná farba a jedinečný dizajn

V čiernej matnej obuvi urobíte skvelý dojem cez deň aj vo večerných hodinách. Hodí sa napríklad k čiernemu, sivému, alebo modrému obleku. Topánky ľahko skombinujete aj s bavlnenými nohavicami a obľúbenými džínsami. Ozdobná textúra na topánke navyše podčiarkne váš perfektný vzhľad.

Kvalitný materiál pre maximálne pohodlie

Obuv je ručne ušitá z prvotriednej kože. Vďaka tomu sú topánky veľmi pohodlné a prispôsobia sa tvaru vašej nohy. Vy sa tak budete cítiť príjemne aj po celom dni nosenia.

Pánska obuv CAPONE
Pánska obuv CAPONE – detail podrážky

Cena pánskej obuvi CAPONE je 80,71 € a ide o jedinečný kúsok, ktorý vynosíte na všetky príležitosti.

Nakupujte pánsku obuv CAPONE z pohodlia vášho domova v e-shope. Chcete si obuv vyskúšať? Navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde vám s výberom poradí profesionálny tím odborných poradcov. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Záleží vám na tom, aby ste sa cítili celý deň príjemne? Odporúčame vám nosiť ponožky z bambusového vlákna. Pozrite sa na širokú ponuku ponožiek z bambusového vlákna a vyberte z niekoľkých farieb.

Mohlo by vás zaujímať