Obuv

Čierna spoločenská obuv CORRIDORE

Obujte sa dokonalo na každú príležitosť

Zháňate pohodlné topánky nielen k obleku, ktoré vynosíte na všetky pracovné, spoločenské aj voľnočasové príležitosti? Potom vám odporúčame čiernu ručne šitú pánsku obuv CORRIDORE. Tieto čierne topánky s rovnou špičkou sa skvelo hodia na každodenné nosenie do zamestnania, na pracovnú schôdzku alebo na prechádzku po meste. Premení vás na elegána aj na plese, oslave jubilea, či v divadle.

Pánska obuv CORRIDORE nielen do práce

Vykročte elegantne na denné aj večerné udalosti

Čierne topánky si môžete vziať nielen cez deň, ale aj večer. Perfektne ich zladíte k čiernemu, sivému aj modrému obleku. Vytvoríte tak outfit na akúkoľvek pracovnú alebo spoločenskú príležitosť. Obuv navyše dokonale vyzdvihne váš voľnočasový outfit s bavlnenými nohavicami a džínsami.

Exkluzívny materiál pre vaše pohodlie

Pánske topánky sú ručne ušité z prvotriednej kože, vďaka čomu budú stále vyzerať ako nové. Materiál je veľmi priedušný a perfektne sa prispôsobí tvaru vašich chodidiel. Vy sa tak budete cítiť skvelo aj po celom dni nosenia.

Pánska obuv CORRIDORE
Pánska obuv CORRIDORE – detail podrážky

Cena pánskej obuvi CORRIDORE je 46,32 € a ide o elegantný kúsok, ktorý vynosíte na akúkoľvek príležitosť.

Kúpte si pánsku obuv CORRIDORE z pohodlia vášho domova v e-shope alebo si ju príďte vyskúšať priamo do predajne BANDI. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI, kde vám s výberom vhodnej obuvi a veľkosti pomôže profesionálny tím odborných poradcov.

Rada pre vás

Chcete zladiť váš outfit do posledného detailu? Skombinujte farbu obuvi s ďalšími pánskymi doplnkami. Prezrite si širokú ponuku pánskych opaskov, peňaženiek a ďalších kožených doplnkov, s ktorými urobíte perfektný dojem.

Mohlo by vás zaujímať