Aktuality

Ten správny oblek na stužkovú s mimoriadnou zľavou 200 €

Tradičný čas stužkových sa blíži. Pre mnoho mladých mužov to bude pravdepodobne prvýkrát, čo budú potrebovať oblečenie do spoločnosti. Odborní poradcovia v predajniach pánskych oblekov BANDI sú pripravení poradiť s výberom správneho obleku a doplnkov pre túto slávnostnú udalosť, ktorá je pre dospievajúcich chlapcov symbolickým vstupom do dospelosti.  

Aby bol nákup obleku čo možno najmenšou záťažou pre rodinný rozpočet, majú budúci mladí maturanti jedinečnú príležitosť zakúpiť si značkový pánsky oblek za skutočne výhodnú cenu. Špeciálne pre sezónu stužkových 2023 návrhári módnej značky BANDI vytvorili štýlový a pohodlný oblek.

Pozrite sa, v ktorom modeli obleku urobíte na stužkovej slávnosti naozaj skvelý dojem a ešte aj ušetríte. Iba v novembri s mimoriadnou zľavou 200 €.

Pánsky oblek BANDI Ricardo, košeľa Laradux Bianco, motýlik Galla 09 a vreckovka Galla 01

Pánsky oblek BANDI Ricardo, Nero, Tailored Fit s mimoriadnou zľavou 200 €

V značkovom čiernom pánskom obleku BANDI Ricardo budete skutočne elegantným spoločníkom. Čierna farba obleku je nadčasová a mladým mužom veľmi pristane.

Pánsky oblek BANDI Ricardo (vpravo) v kombinácii s košeľou Laradux Bianco, motýlikom Galla 09 a vreckovkou Galla 01

Pre pánsky oblek BANDI Ricardo zvolila návrhárka Jana Karpičková strih Tailored Fit. Prečo práve takýto typ strihu? „Je totiž pre stužkovú vhodnou voľbou. Poskytuje dostatok voľnosti v pohybe. Budúci maturant sa tak bude cítiť pohodlne a sebavedomo po celý čas výnimočného večera. Od slávnostného stužkovania až po tanečné pasáže.“ a dodáva „Zvolený materiál je navyše maximálne priedušný a príjemný na nosenie.“

Pôvodná cena obleku BANDI Ricardo Tailored Fit: 431,73 €

Mimoriadna cena: 231,73 €

Ušetríte: 200 €

Mimoriadna zľava platí len do konca novembra 2023

UPOZORNENIE: Ponuka na mimoriadnu zľavu platí iba v prípade, ak si spolu s oblekom BANDI, Ricardo, Nero zakúpite značkovú pánsku košeľu BANDI podľa vlastného výberu. 


Tip na oblek na stužkovú pre štíhlych mladých mužov

V prípade, že ste štíhly a páčia sa vám modely oblekov v SLIM strihu, potom bude pre vás veľmi dobrou voľbou pánsky oblek BANDI Oreste Nero Slim Fit. Aj tento model obleku teraz zakúpite vo zvýhodnenej cene. Investícia do značkového obleku na obľúbenú slávnostnú udalosť sa vám určite oplatí.

Pánsky oblek BANDI, Oreste Nero Slim Fit, košeľa SLIM ALFIO Marin, kravata SLIM SANTILLA 03 Marin, vreckovka ASTE 04 Sabbia

Pôvodná cena obleku BANDI Oreste Nero Slim Fit: 509,52 €

Mimoriadna cena: 309,52 €

Ušetríte: 200 €

Mimoriadna zľava platí len do konca novembra 2023

Pôjdete na stužkovú so svojou priateľkou či kamarátkou? Aby ste už na prvý pohľad spolu tvorili dokonalý pár, odporúčame váš outfit farebne zladiť s farbou jej šiat či doplnkov.


Pánsky oblek BANDI pre priaznivcov modrej farby

Ste milovníkom modrej farby? V tom prípade je pre vás správnou voľbou tmavomodrý oblek BANDI Arcadio, Tailored Fit. Modrá farba evokuje spoľahlivosť a dôveryhodnosť.

Pánsky oblek BANDI Arcadio doplnený košeľou Alfio Marin, kravatou Casio 09 a vreckovkou Valente 05

Pánsky oblek BANDI Arcadio je ušitý vo voľnejšom strihu Tailored Fit a preto je vhodný pre mužov štíhlejšej a strednej postavy. Moderná, nekrčivá látka ponúka vysoký komfort pri jeho nosení.

Cena pánskeho obleku BANDI Arcadio je 548,41 €.  Nezabudnite si k obleku vybrať aj správnu spoločenskú obuv BANDI, ktorá je pohodlná od prvého momentu nosenia.


Tip na oblek pre mladých mužov s nekonfekčnou postavou

Skvelá správa pre mladých mužov s nekonfekčnou postavou. Návrhári značky BANDI pripravili pre sezónu stužkových 2023 aj trojdielny pánsky oblek BANDI Belaro, ktorý je kombinovateľný. Čo to pre vás znamená? Napríklad to, že si sako môžete zakúpiť v inej veľkosti než nohavice. Jednoducho, vyberajte jednotlivé časti obleku podľa vašich potrieb. Z troch variantov strihu Slim, Tailored i Comfort Fit si vyberie naozaj každý mladý muž.

Pánsky oblek BANDI Belaro, košeľa Laradux Bianco, zladené k farbe šiat partnerky motýlikom Aste 01 a vreckovkou Albaro

A to nie je všetko. Súčasťou kombinácie pánskeho trojdielneho obleku BANDI Belaro je aj vesta, ktorá je ušitá z oblekovej látky. To vám umožní odložiť si sako, pričom neporušíte žiadne pravidlá spoločenskej etikety. (Oblekové sako nie je vhodné si v spoločnosti odkladať.) 

Ceny jednotlivých častí pánskeho obleku BANDI Belaro:

Pánske sako BANDI Belaro 272,84 €
Pánske nohavice BANDI Belaro 153,07 €
Pánska vesta BANDI Belaro 153,07 €

Potrebujete dokúpiť samostatne napríklad iba nohavice? Aj túto možnosť vám ponúka kombinovateľný pánsky oblek BANDI Belaro. Doplňte svoj šatník o jednotlivé typy oblečenia zvlášť alebo ako komplet. Je to len na vás.


V prípade, že je na vybranom oblečení nutné čokoľvek upraviť, je v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblek presne na mieru. Môžete si byť istý, že oblek vám sadne ako uliaty.

Užite si prípravu na stužkovú s radosťou. Navštívte svoju najbližšiu značkovú predajňu BANDI a zverte sa do rúk odborného poradcu. Ochotne vám pomôže s výberom správneho obleku a poradí s voľbou doplnkov, ako aj s kombináciou farieb jednotlivých častí vášho slávnostného outfitu.

Pánske obleky vhodné na stužkovú

Pozrite sa na ďalšie modely pánskych oblekov pre mladých mužov na stužkovú slávnosť.

Mohlo by vás zaujímať