Tváre Bandi

Český Dr. House, Martin Stránský v úlohe oficiálnej tváre módnej značky Pánské obleky BANDI

Populárny herec Martin Stránský je oficiálnou tvárou módnej značky Pánské obleky BANDI.

Jeho meno si najčastejšie vybavíte v spojitosti s obľúbeným českým seriálom Ordinace v růžové zahřadě, či s filmovou vojnovou drámou Habermannov mlyn. Svoj charizmatický hlas prepožičal aj veľkým seriálovým osobnostiam, ako je napríklad Dr. House z rovnomenného seriálu.

Herec Martin Stránský je oficiálna tvár módnej značky BANDI

Prečo práve Martin Stránský?

Rád si oblieka pánsku spoločenskú módu a oblečenie značky BANDI je súčasťou jeho šatníka už niekoľko rokov. Podieľal sa aj na nakrúcaní reklamy módnej značky BANDI, kde svojím umeleckým hlasovým prejavom vytvára jedinečnú atmosféru celého spotu. V nadväznosti na tieto skoršie aktivity sa rozhodol nadviazať bližšiu spoluprácu.

,,Potom, čo som sa stal hlasom značky v televíznom spote, som veľmi rád, že môžem byť aj jej tvárou. Obleky od BANDI nosím už dlho, a preto ich môžem s kľudom odporučiť,“ hovorí Martin Stránský.

Herec Martin Stránský sa bude podieľať na pripravovaných kampaniach a PR aktivitách módnej značky Pánske obleky BANDI. V úlohe jednej z tvárí bude mať naozaj naponáhlo. Čaká ho profesionálne fotenie, nakrúcanie reklamných spotov pre mediálne kampane a ďalšie aktivity. Už teraz sa môžete tešiť, že tohto úspešného a obľúbeného herca uvidíte častejšie, a to nielen v divadle alebo na televíznych obrazovkách.

Pozrite sa nižšie na fotografie zachytávajúce Martina Stránského v elegantnom pánskom obleku BANDI, model SLIM FIT Viconte a v luxusnom smokingu BANDI, model SLIM Capo Black.

Mohlo by vás zaujímať