Tváre BANDI

Český Dr. House čiže Martin Stránský v úlohe oficiálnej tváre módnej značky Pánské obleky BANDI

Populárny herec Martin Stránský je oficiálnou tvárou módnej značky Pánské obleky BANDI.

Jeho meno si najčastejšie vybavíte v spojitosti s obľúbeným českým seriálom Ordinace v růžové zahřadě či s filmovú vojnovú drámou Habermannův mlýn. Svoj charizmatický hlas prepožičal aj veľkým seriálovým osobnostiam, ako je napríklad Dr. House z rovnomenného seriálu.

Herec Martin Stránský je oficiálna tvár módnej značky BANDI
Herec Martin Stránský je oficiálna tvár módnej značky BANDI

Prečo práve Martin Stránský?

Rád oblieka pánsku spoločenskú módu a oblečenie značky Pánske obleky BANDI je súčasťou jeho šatníka už niekoľko rokov. Podieľal sa tiež na natáčanie reklamy módne značky BANDI, kde svojím umeleckým hlasovým prejavom vytvára jedinečnú atmosféru celého spotu. V nadväznosti na tieto skoršie aktivity sa rozhodol nadviazať bližší spoluprácu.

,,Potom, čo som sa stal hlasom značky v televíznom spote, som veľmi rád, že môžem byť aj jej tvárou. Obleky od BANDI nosím už dlho, a preto ich môžem s kľudom odporučiť,“ hovorí Martin Stránský.

Herec Martin Stránský sa bude novo podieľať na pripravovaných kampaniach a PR aktivitách módne značky Pánske obleky BANDI. V úlohe jednej z tvárí značky bude mať skutočne naponáhlo. Čaká ho profesionálne fotenie, nakrúcanie reklamných spotov pre mediálne kampane a ďalšie aktivity. Už teraz sa môžete tešiť, že tohto úspešného a obľúbeného herca uvidíte častejšie, a to nielen v divadle alebo na televíznych obrazovkách.

Naposledy Martin Stránský natáčal novú reklamu módne značky Pánske obleky BANDI ,,Ideš na ples?“ spolu s ďalšími tvárami Petrem Štěpánkem a Vojtěchem Babištou. Pozrite sa na výsledok.

Pozrite sa nižšie na fotografie zachytávajúce Martina Stránského v elegantnom pánskom obleku BANDI, model SLIM FIT Viconte a v luxusném smokingu BANDI, model SLIM Capo Black.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.