Tváre Bandi

Hviezda slovenskej divadelnej a televíznej scény Jozef Vajda, je novou tvárou módnej značky BANDI

Má za sebou desiatky filmov, seriálov a predstavení na doskách Slovenského národného divadla. Charizmatický Jozef Vajda nie je len skvelý herec a dabér. Najnovšie si zapózoval pred objektívom fotoaparátu a je tvárou módnej značky Pánske obleky BANDI.

Jozef Vajda v elegantnom čiernom smokingu SLIM Capo Black

Rodák z obce Nimnica sa venuje herectvu už odmlada. Po ukončení štúdia na VŠMU v Bratislave získal angažmán v činohre SND, kde pôsobí dodnes. Do povedomia divákov sa najviac zapísal ako doktor Mažár v obľúbenom seriáli Ordinácia v ružovej záhrade. Okrem hereckých výkonov má na konte aj množstvo dabingových úloh. Svoj hlas prepožičal napríklad Jeanovi Renovi vo filme Drž hubu! Za svoj výkon získal ocenenie „Zlatá slučka 2002“ za dabing Mela Gibsona vo filme Smrtonosná pasca III.

Elegantný outfit do spoločnosti
Jozef Vajda v štýlovom voľnočasové outfite

Najnovšie sa na neho môžeme tešiť aj na filmových plátnach kín v trileri Sviňa, ktorý zobrazuje svet vysokej politiky, zločinu a obchodu s bielym mäsom. Zahrá si v ňom gaunera spolu s hereckým kolegom Markom Igondom. Ako svoje úlohy zvládli, môžete posúdiť sami už 6. februára, kedy má film premiéru v slovenských kinách.

Ako správny gentleman vie, čo si obliecť na spoločenské udalosti. Už viackrát sme ho mohli vidieť skvelo oblečeného na Plese v opere spolu s manželkou, či na svadbe jeho dcéry Ley. 11. januára odštartovala nová plesová sezóna a Jozef bol pri tom. Oblečte sa dokonale aj vy. Vyberte si perfektný oblek, v ktorom vyniknete na plese, svadbe aj iných udalostiach. Inšpirujte sa outfitmi v novom spote, kde hviezdi v obleku Darquez aj s Markom Igondom ako tváre značky Pánske obleky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať