Oblečenie

Čierny pánsky kabát Viante

Štýlový kabát kratšieho strihu na všetky príležitosti

Chcete aj počas chladnejších mesiacov vyzerať ako dokonalý elegán? V tom prípade je kabát Viante perfektnou voľbou. Štýlový kabát vás spoľahlivo zahreje na ceste do práce i na spoločenské akcie, ako je ples alebo oslava jubilea. Dojem na svoje okolie urobíte aj vo voľnom čase. Napríklad cestou na večeru s priateľmi alebo do kina.

Môžete si vybrať z dvoch strihov kabáta. V zoštíhlenom strihu SLIM, ktorý dokonale zvýrazní vaše mužné rysy, alebo mierne zoštíhlenom strihu TAILORED. Ten oceníte predovšetkým vtedy, ak preferujete maximálne pohodlie.

V pánskom kabátu Viante urobíte perfektný dojem cestou do práce i vo voľnom čase
V pánskom kabátu Viante urobíte perfektný dojem cestou do práce i vo voľnom čase

Zaujímavé detaily, ktoré podčiarknu vašu eleganciu

Kabát je ušitý v kratšom strihu, ktorý napriek tomu zaručuje, že spoľahlivo zakryje vaše oblekové sako. Kratší strih ocenia predovšetkým muži menšieho vzrastu, ktorí tak budú opticky vyzerať vyšší. Elegantný kabát doplnila módna návrhárka Dagmar Zbořilová aj o zaujímavé detaily, akými sú napríklad zaguľatená klopa alebo vnútorné vrecká z umelej jelenice, ktorá je veľmi príjemná na dotyk.

Pánsky kabát Viante - pohľad spredu
Pánsky kabát Viante – pohľad spredu
Pánsky kabát Viante - pohľad zozadu
Pánsky kabát Viante – pohľad zozadu

Kvalitný materiál pre vaše maximálne pohodlie

Prvotriedny materiál kabáta zaručuje, že sa v ňom vždy budete cítiť skvelo. Vďaka 50 % podielu vlny vás kabát vždy spoľahlivo zahreje. Za zmienku stojí aj materiál podšívky, ktorá je zásluhou obsahu meďnatého vlákna veľmi príjemná na dotyk a spoľahlivo odvádza vlhkosť.

Cena pánskeho kabáta Viante v zoštíhlenom strihu SLIM je 427,86 € a cena kabáta vo voľnejšom strihu TAILORED 427,86 €. Ide o elegantný kúsok, ktorý sa v zime stane vo vašom šatníku neoceniteľným.

Pánský kabát BANDI, model SLIM Viante
Pôvodná cena: 427,86 €
Nová výpredajová cena: 311,20 €
Ušetríte: 116,66 €
Pánský kabát BANDI, model TAILORED Viante
Pôvodná cena: 427,86 €
Nová výpredajová cena: 311,20 €
Ušetríte: 116,66 €
Akcia platí len do 30. 11. 2023, alebo do vypredania zásob!

Nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke lahodnej kávy

Radi by ste si vybraný rolák vyskúšali? Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI, kde sa o vás postará tím odborných poradcov. Poradí vám nielen s výberom a vhodným kombinovaním svetrov a rolákov, ale aj s voľbou nových outfitov a módnych doplnkov tak, aby ste sa vždy cítili pohodlne a vyzerali skvelo.

Predajňa Pánske obleky BANDI, kontakt


Mohlo by vás zaujímať