Brands

Kávový porcelánový set BANDI

Všetkým milovníkom kávy odporúčame exkluzívnu novinku, kávový porcelánový set BANDI. Už samotný výraz „milovník“ napovedá, že ide o osobu, ktorá si svoj okamih s kávou vychutnáva.

Kávový porcelánový set, veľká šálka
Vychutnajte si svoje ranné cappuccino, caffé latte alebo čaj v okázalo červenej šálke BANDI 280 ml.

„Aby si svoju chvíľku s kávou človek naozaj užil, nie je dôležitý len samotný nápoj. Potrebuje na to nielen kvalitnú kávu, ale aj svoj priestor a obľúbenú šálku,“ hovorí Andrej Bandi Vámoš. „Všetky tieto dôležité hodnoty som zohľadnil pri tvorbe tohto kávového porcelánového setu,“ dodáva.

Podmienene zpracovanie tvaru a farieb

Čím je tento set exkluzívny? Tvar kávovej šálky s nízkym ťažiskom je symbolom pohody a uvoľnenia pri posedení s vašim obľúbeným nápojom. Vďaka nízkemu ťažisku je šálka stabilnejšie usadená na podšálke, čo znižuje možnosť jej prevrhnutia. Oceníte  to najmä pri servírovaní kávy. Šálka má uško, ktoré sa príjemne drží. Je tak prirodzeným predĺžením vašej ruky a vy tak nemáte pocit, že niečo držíte. Pri všetkých farebných variantoch je vnútorná časť šálky vždy biela. Na rozdiel od iných farieb, čistá biela nikdy nenaruší váš zážitok z chute dokonalej kávy. Svoju šálku kávy si vychutnáte v tradične bielom, elegantne čiernom a okázalo červenom farebnom prevedení.

Kávový porcelánový set BANDI, Espresso 80 ml
Kávový porcelánový set BANDI, Espresso 80 ml

„Podšálku som navrhol tak, aby so šálkou tvorili jedno telo,“ hovorí Andrej Bandi Vámoš. Zaoblené línie celkom prirodzene navodzujú pocit harmónie a uvoľnenia. Plocha podšálky poskytuje dostatok priestoru nielen na servírovanie cukru alebo mokka lyžičky, ale aj pre „niečo dobré“ ku káve. Neexistuje nič, čo by vám bránilo v tom, aby ste si svoju kávu naozaj užili.

Kombinácia farieb podľa typu osobnosti alebo podľa nálady

Jednotlivé farby šálok a podšálok BANDI môžete medzi sebou hravo a variabilne kombinovať. Vždy záleží iba na vašej nálade, pre aký farebný variant sa rozhodnete. Navyše, ak si budete kávu vychutnávať s priateľmi, nevzniknú pochybnosti, komu ktorá šálka patrí.

Malý kávový porcelánový set BANDI v darčekovom balení
Porcelánové šálky na kávu BANDI Espresso 80 ml v luxusnom dárkovom balení

Je všeobecne známe, že každý človek má v obľube inú farbu. Ako teda rozdeliť farby šálok medzi vašimi hosťami?

–        Čierna – autorita, osobnosť, sila

–        Červená – úprimnosť, energia, vášeň

–        Biela – čistota, nevinnosť, perfekcionizmus

Vyskúšajte a sami uvidíte výsledok.

Vôňa kávy a emócie

Káva nie je len o chuti. Dôležitá je aj jej nezameniteľná vôňa, ktorá má vplyv na naše emócie. Ak sa vôňa kávy prepojí so zážitkom v našom živote, stáva sa príbehom. Na ten si môžete spomenúť aj po dlhých rokoch, keď si dáte šálku voňavej a chutnej kávy. Jeden z takýchto príbehov nájdete aj v tomto kávovom sete. Príbeh jedného večera. „Pocit šťastia a pohody toho večera by som chcel preniesť do vašich sŕdc,“ hovorí Andrej Bandi Vámoš. Čo sa v ten večer udialo, vám už ale neprezradíme. Prečíta si to len majiteľ tohto exkluzívneho kávového setu pri prvej šálke kávy.

Šálky na kávu BANDI, Espresso 80 ml
Šálky na kávu BANDI, Espresso 80 ml

Ak hľadáte vhodný darček pre milovníka kávy, odporúčame vám práve tento kávový porcelán BANDI. Zaručene urobí obdarovanému radosť s každou vypitou šálkou kávy a bude pre neho príjemnou spomienkou na vás.

Technické parametre:
Materiál: kaolínový porcelán s glazúrou
Objem šálky: 280 ml
Šálka a podšálka sú chránené u Úradu priemyselného vlastníctva pod PV č. 37934, tr. 07-01

Design projekt šálky a podšálky na kávu BANDI
Design projekt šálky a podšálky na kávu BANDI

Mohlo by vás zaujímať