Často kladené otázky

Nie. V žiadnom prípade oblek nežehlite. Došlo by k poškodeniu materiálu. Po prežehlení by mohli byť viditeľné lesklé stopy po žehličke. Zvlášť pri niektorých kombináciách materiálov. Ak si chcete prežehliť puky na nohaviciach, odporúčame vložiť medzi žehličku a nohavice bavlnenú vreckovku. Ak máte pokrčené sako napríklad od šoférovania auta, zaveste sako na vešiak a pokrčené miesta naparte horúcou parou. Vlákna sa vďaka napareniu uvoľnia a vrátia do pôvodného tvaru. Ak vám tieto spôsoby nebudú fungovať, je čas dať oblek do čistiarne.

Pri pánskych oblekoch kladieme obzvlášť dôraz na užitočné vlastnosti. Preto návrhári BANDI vyberajú také materiály, ktoré zaisťujú pohodlie, vzhľad, priedušnosť, minimálnu krčivosť, zachovanie tvaru a ďalšie. Navyše majú obleky z kombinácie materiálov dlhšiu životnosť, sú odolnejšie proti opotrebovaniu a zabráni to žmolkovaniu. To vyžaduje zákazník, ktorý preferuje praktické nosenie obleku.

Podľa toho, akú funkciu má oblek splniť, vyberáme materiály a ich kombinácie. Jedná sa o materiály ako je vlna, polyester, viskóza a hodváb. Pre náročných zákazníkov máme tiež obleky zo 100% vlny. Na našich stránkach aj na predajňách je uvedené materiálové zloženie každého obleku.

Doba úpravy obleku je vecou zjednania medzi vami a poradcom a je prispôsobená vašim potrebám.

Úpravy oblekov radíme chronologicky podľa doby, kedy ste si oblek kúpili, ako je zložitá úprava obleku a podľa zaplneného kalendára krajčírov.

V rámci možnosti je možné upraviť oblek na počkanie do druhého dňa. Krajčír však stihne za jeden deň upraviť určité množstvo oblekov. Z tohto dôvodu nie je vždy možné uprednostniť úpravu obleku vašim potrebám. Preto nenechávajte kúpu obleku na svadbu, promócie, ples alebo podobne významnú udalosť na poslednú chvíľu.

Nie, toto sa nedá. Kamenné predajne Pánske obleky BANDI sú umiestnené po Českej republike a Slovensku a majú svoj sklad. Tovar zakúpený na e-shope vám môžeme zaslať na vami uvedenú adresu dobierkou, PPL alebo inou službou. Rovnakým spôsobom sa tovar vracia alebo vymieňa.

Pánsky oblek je spoločenské oblečenie, nie športová mikina. Nie je tak vhodný k dennému noseniu a bežnému zaobchádzaniu. Ak chcete, aby vám oblek vydržal čo najdlhšie, odporúčame vám nasledovné. Pravidelne oblek očisťujte od smetí, vlasov a prachu pomocou jemnej kefky. Aby ste zachovali formu a tvar obleku, odkladajte ho na vešiak s rozšírenými ramenami. Uchovávajte oblek v ochrannom obale ako v skrini tak aj pri prevoze na cestách.

Nie, toto nejde. Pánske obleky BANDI sú ušité na konfekčnú veľkosť, ktorými disponuje iba malá časť mužskej populácie. Stačí aby ste mali o trochu dlhšie ruky alebo nohy a oblek vám už nesedí. Napríklad v obleku s dlhými rukávmi budete vyzerať, že vám je veľký.

Aby ste vyzerali v obleku dobre a mali úspech, odporúčame vám navštíviť predajňu a fyzicky obleky vyskúšať. Odborní poradcovia vám pomôžu s výberom najvhodnejšieho strihu a veľkosti. V prípade potreby si môžete nechať upraviť oblek na mieru od profesionálnych krajčírov v BANDI VAMOS.

Áno. Ak si chcete objednať tovar z ponuky e-shopu Bandi Vamos, urobte objednávku online na e-shope, kde si môžete vybrať z niekoľkých spôsobov, ako tovar dopraviť.

Nie, toto nejde. Pánsky oblek je možné čistiť iba v čistiarni. Tá sa zásadne riadi piktogramami na lístočku, ktorý je uvedený na obleku. Je to kvôli tomu, že v čistiarni prejde oblek procesom suchého čistenia a nedôjde tak k poškodeniu materiálu. V žiadnom prípade teda oblek neperte v práčke ani v rukách. Takým spôsobom sa zničený oblek nedá reklamovať.