BANDI Brands

Luxusná voda po holení z edície BANDI Aprimé for Men – mimoriadna starostlivosť pre vašu pleť

Venujte vašej pokožke maximálnu starostlivosť, ktorú si zaslúži. Vďaka unikátnej vode po holení BANDI Aprimé for Men zostane vaša pleť kľudná a jemná, vyhnete sa tak začervenaniu tváre. Exkluzívna voda po holení totižto vašu tvár ošetrí a hydratuje. Originálna drevitá vôňa s exotickým korením vašu pokožku navyše osvieži a doplní vašu sebavedomú osobnosť.

Voda po holení BANDI Aprimé for Men
Voda po holení BANDI Aprimé for Men

Vôňa pre skutočného muža

Výnimočná voda po holení sa radí do edície Aprimé for Men spoločne s luxusným parfémom BANDI. Tieto dve vône sú vo vzájomnej harmónii. Preto jedna druhú neprebíja a vy tak budete voňať naozaj skvele. Tento set perfektne zdôrazní váš mužný vzhľad v zamestnaní, na spoločenských udalostiach alebo napríklad na rande.

Voda po holení a parfém BANDI Aprimé for Men sú navyše dokonalým darčekom pre každého muža a zaručene každého z vás potešia.

Luxusná edícia BANDI Aprimé for Men
Luxusná edícia BANDI Aprimé for Men

Ušetrite vaše peniaze

Cena vody po holení BANDI Aprimé for Men je 49,28 € a cena parfému je 60,94 €. Ak chcete ušetriť, využite ZĽAVOVÝ POUKAZ. Ten získate ZDARMA pri každom nákupe v značkových predajniach Pánske obleky BANDI alebo pri nákupe v e-shope www.BandiVamos.sk.

Pôvodná cena vody po holení: 49,28 €
Nová akčná cena: 41,50 €
Ušetríte: 7,78 €

Pôvodná cena parfému: 60,94 €
Nová akčná cena: 53,16 €
Ušetríte: 7,78 €

Pozor! Akcia platí len do 7. 1. 2021.

Voda po holení – produkt

Tip pre vás

Jedinečnú edíciu parfému a vody po holení BANDI Aprimé for Men si zadovážite z pohodlia vášho domova v e-shope na www.BandiVamos.sk.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.