Nohavice

Vitajte vo svete pohodlnej elegancie, v ktorom hrajú prvotriedna kvalita a štýlový vzhľad hlavnú úlohu. Všetky typy štýlových nohavíc BANDI vynosíte s voľnočasovým sakom, košeľou či polo tričkom.

Originálnymi značkovými džínsami vyjadríte svoj jedinečný zmysel pre módu. V bavlnených nohaviciach chinos sa budete cítiť výnimočne pri každej príležitosti. Voľnočasové nohavice upútajú pozornosť originálnymi kockovanými vzormi.

Nohavice

Značkové pánske nohavice BANDI. Všetky aktuálne dostupné modely si môžete pozrieť a vyskúšať v značkových predajniach BANDI.

Jednotlivé modelové rady sú rozdelené podľa typu a materiálu na:

  • Voľnočasové nohavice – kockovaná elegancia do práce aj na neformálne príležitosti
  • Chinos nohavice – bavlnený komfort na všetky príležitosti
  • Džínsy – štýlové osvieženie vášho šatníka

Pánske nohavice BANDI predstavujú dokonalú kombináciu formálnej a voľnočasovej módy. Unikátne modely zdôraznia váš jedinečný štýl a dodajú každodenným outfitom nádych ležérnosti a sviežosti.


Pánske chinos nohavice BANDI

Objavte čaro jedinečného štýlu a pohodlia bavlnených chinos nohavíc BANDI. Elegantné modely vhodné do menej formálneho pracovného prostredia a na voľný čas sú navrhnuté pre…

Čítať viac

Pánske džínsy BANDI

Džínsy, štrausky, rifle, texasky… nech im už hovoríte akokoľvek, tento obľúbený ikonický kúsok pánskeho módneho oblečenia by nemal chýbať vo vašom šatníku. Štýlové džínsy BANDI…

Čítať viac