Akcia 3 + 1 najdrahší ZADARMO

Ušetrite až stovky eur za nové oblečenie, obuv a doplnky BANDI

Chcete získať luxusný oblek, hodvábnu košeľu alebo kožený opasok zdarma? Navštívte svoju najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI a nakúpte oblečenie, obuv alebo doplnky v počte štyroch kusov z rovnakej kategórie. Každý najdrahší kus obdržíte úplne ZDARMA.

Pri nákupe nového outfitu tak môžete ušetriť až stovky eur.

Najdrahší oblek zo štyroch vybraných modelov môžete mať zdarma

Ako na to?

Pokiaľ sa chcete obliecť do práce alebo na spoločenskú udalosť, obvykle potrebujete pánsky oblek, spoločenskú košeľu, kravatu, opasok a obuv. Keď nakúpite tento sortiment v počte štyroch kusov od každého, bude vaše úspora vyzerať nasledovne:

3 + 1 najdrahší zdarma

– pri pánskych oblekoch ušetríte až 626,20 €,
– pri pánskych košeliach ušetríte až 115,74 €,
– pri pánskych kravatách a regatách ušetríte až 54,36 €,
– pri pánskych opaskoch z býčej kože ušetríte až 61,31 €,
– pri pánskej ručne šitej obuvi z pravej kože ušetríte až 174,07 €.

To znamená, že za nový outfit spolu ušetríte až 1 031,68 . Ušetrenú čiastku samozrejme môžete ďalej navyšovať o ďalšie stovky eur, ak budete vyberať ďalšie produkty z iných kategórií.

Pozor! Akcia platí len do 31. 7. 2024.


Akciu využijete tiež v e-shope napríklad na nákup košieľ do práce a tú štvrtú, najdrahšiu získate zdarma. Pozrite sa na širokú ponuku pánskych košieľ alebo sa oblečte vo vašej značkovej predajni BANDI s priateľmi či rodinnými príslušníkmi. Pokiaľ si obstaráte napríklad pánske obleky za 212,28 €, 373,40 €, 451,20 € a za 626,20 €, získate ten najdrahší úplne ZDARMA a môžete sa o ušetrenú čiastku podeliť.

Pozrite si značkové obleky BANDI, v ktorých urobíte perfektný dojem na spoločenských udalostiach a v práci.

Naviac vám všetky zakúpené pánske obleky upravíme na vaše miery tak, aby ste v nich vyzerali skvelo a urobili dojem. Tiež úplne ZDARMA.


Podmienky AKCIE 3 + 1 najdrahší ZDARMA

– Akcia sa nesčítava so žiadnou inou akciou, okrem AKCIE úpravy oblekov na mieru zdarma.
– Akcia 3 + 1 sa nevzťahuje na jednorazové výpredajové sezónne akcie a na tovar v outlete.
– Akcia 3 + 1 najdrahší zdarma sa vzťahuje tiež na akčný tovar a tovar vo výpredaji. Všetky štyri vybrané produkty však musia byť v rovnakej zľave. Ak si napríklad vyberiete tovar s označením VÝPREDAJ, musia byť takto označené všetky štyri kusy.
– Pre uplatnenie akcie musíte vyberať štyri kusy z rovnakej kategórie produktov. Napríklad štyri obleky, štyri smokingy, štyri košele, štyri opasky, štyri kravaty.
– Akcia je počtovo obmedzená. Je možné ju uplatniť na daný druh tovaru len raz. Napríklad nie je možné nakúpiť osem košieľ a uplatniť akciu na dve najdrahšie košele.
– Akčná ponuka 3 + 1 zdarma neplatí pre veľkoodberateľov.
– S akciou sa nesčítavajú ďalšie zľavy. Nie je možné kombinovať s VIP kartou BANDI ani s ďalšími zľavami.
– Akciu nie je možné uplatniť na zakúpenie darčekových šekov.
– Akcia platí len do 31. 7. 2024.
– Akcia platí v kamenných predajniach Pánske obleky BANDI


Navštívte najbližšiu predajňu BANDI

Zaujala vás možnosť získať kompletný outfit alebo jeho časť úplne zdarma? Príďte do najbližšej značkovej predajne BANDI a vyskúšajte si vyhliadnutý pánsky oblek, elegantné košele a štýlové doplnky. Postará sa o vás tím odborných poradcov, ktorí vám s výberom outfitu a módnych doplnkov ochotne pomôžu.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI