Bandi radí

Ako sa správne obliecť na svadbu?

Svadba je jedinečnou slávnostnou príležitosťou, na ktorej chce ženích vedľa nevesty vyzerať dokonale. A to nielen v deň svadby, ale aj pri každom prezeraní svadobných fotografií. K dokonalosti tejto udalosti svojím vzhľadom prispievajú, samozrejme, aj svadobní hostia.

Práve preto je dôležité, čo budú mať všetci na sebe. Ako sa teda obliecť na svadbu, cítiť sa pritom pohodlne a vyzerať úžasne?

Idete na svadbu? Oblečte sa dokonale – slávnostný oblek BANDI Nocelli Nero v outfite pre ženícha

1. Budete sa ženiť?

Oblečte sa tak, aby na vás bola nevesta pyšná. Základ outfitu ženícha tvorí pánsky spoločenský oblek. Svadby sa konajú hlavne v lete, preto si môžete vyberať z modelov svetlých aj tmavých farieb.

Pozor však, aby ste zvolili vhodnú farbu. Svetlým typom mužov odporúčame predovšetkým obleky tmavých odtieňov, ktoré ženícha zvýraznia. Tmavšie, južanské typy vyniknú v oblekoch bielej, krémovej alebo svetlosivej farby.

Pánsky oblek BANDI Loriano Grigio je ideálnym oblekom pre ženícha na letnú svadbu

Na svadbu si môžete zvoliť oblek v matnom aj jemne lesklom prevedení. Jemne lesklý oblek dodá ženíchovi eleganciu, a navyše vyzdvihne jeho slávnostný vzhľad. Po svadbe ho vynosíte na akúkoľvek spoločenskú príležitosť, akou je ples alebo oslava jubilea.

Ak zvolíte oblek v matnom prevedení, vďaka jeho univerzálnosti ho využijete po svadbe do práce aj na spoločenské príležitosti. Vyberte si z ponuky pánskych oblekov na svadbu a zanechajte ten najlepší dojem.

V pánskom obleku BANDI Raniero Marsala v tmavej bordovej farbe bude ženích naozaj neprehliadnuteľný

Ak sa chcete vyhnúť zbytočným chybám pri obliekaní na svadbu, prečítajte si užitočné rady v článku Ako správne nosiť pánsky oblek, aby ste vyzerali skvelo. Bez znalostí sa žiadny naozajstný džentlmen nezaobíde.

Tip pre ženícha

Pri výbere košele a doplnkov zohľadnite farbu šiat nevesty. Jednoducho sa tak zladíte a budete pôsobiť ako dokonalý pár. Chcete vyzerať naozaj výnimočne? Doplňte outfit pánskou vestou, ktorá vám dodá osobitosť. Pozrite si ponuku pánskych viest BANDI a vyberte si farbu a strih podľa vašich predstáv.

Štýlová pánska vesta vám umožní v správnej chvíli odložiť si sako a zostať len v košeli. Zachováte si tak dokonalý spoločenský vzhľad a sebe doprajete väčšie pohodlie.

2. Chystáte sa na svadbu ako svedok alebo hosť?

Svadobný deň je v živote ženícha a nevesty výnimočnou udalosťou. Ako hostia by ste mali svojim vzhľadom dať najavo, že aj vy vnímate ich deň slávnostne. Zvažujte preto vaše oblečenie starostlivo.

Z pozvánky najskôr zistite, či bude svadba v určenom tematickom štýle. Ak nie, riaďte sa najdôležitejším pravidlom – nie je vhodné, aby ste boli oblečený lepšie ako ženích. Byť stredobodom pozornosti prináleží iba ženíchovi, nie svadobným hosťom.

Pánsky oblek BANDI, Isideo Marin doplnený vestou Aleco – štýlový outfit pre svadobného hosťa

Uvedomte si, že aj vy tvoríte atmosféru svadby. Vyberte si preto elegantný oblek a doplňte ho spoločenskou košeľou. Zvoľte svetlé odtiene alebo univerzálnu bielu košeľu, v ktorej výborne vynikne kravata či motýlik akejkoľvek farby. Chcete sa dozvedieť ešte viac? Prečítajte si, ako vyzerá správne oblečenie pre svadobného hosťa.

Tip pre svedka

Budete svedkom na svadbe a neviete, ako sa správne obliecť? Prečítajte si, aké oblečenie by mal zvoliť svedok, aby nesklamal nevestu a ženícha.


Príďte si vybrať z celej kolekcie nových oblekov BANDI

Nemusíte byť odborníkom na módu, aby ste vyzerali dokonale. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na oblečenie. Prečo by ste svojho poradcu na dokonalý svadobný outfit nemohli mať aj vy?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a zverte sa do rúk profesionálov. O všetko ďalšie sa v pokoji, pri šálke lahodnej kávy BANDI, postará tím odborných poradcov. Poradí vám s výberom vášho obleku, košele, vesty, vhodnej obuvi a všetkých módnych doplnkov. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru podľa vašej postavy.  


Získajte 4 000 € za vašu svadobnú fotografiu 

Plánujete tento rok svadbu? Rovnako ako v minulých rokoch, aj v tomto roku bude majiteľ značky BANDI, Andrej Bandi Vámoš, vyberať svadobnú fotografiu, ktorú odmení sumou 4 000 €. Pozrite sa na ocenený snímok a ďalšie krásne svadobné fotografie za minulý rok. 


Chystáte netradičnú svadbu v boho štýle?

Pozrite sa na nové modely oblečenia a doplnkov pre netradičné svadby a „svadby v boho štýle“. Prečítajte si rozhovor na tému „Ako sa obliecť na boho svadbu“ s kreatívnou vizionárkou módnej značky Pánske obleky BANDI. 

Mohlo by vás zaujímať