Tváre Bandi

Obľúbený herec Marko Igonda je tvárou módnej značky BANDI

Známa tvár slovenskej televíznej scény a idol žien. Marko Igonda, ktorý hviezdi už dlhé roky nielen na obrazovkách slovenských televízií, ale aj v zahraničných filmoch, sa tentokrát ujal roly modela. So svojím hereckým kolegom, Jozefom Vajdom je novou tvárou módnej značky Pánske obleky BANDI.

Marko Igonda odporúča Pánske obleky BANDI

Pochádza z obce Trnové pri Žiline. Mladý Marko pôvodne vyštudoval reštaurátorstvo, žil pár rokov v USA a k herectvu sa dostal až neskôr. Po účinkovaní v mestskom divadle v Žiline vyštudoval VŠMU a 4 roky pôsobil v SND. Tam zahviezdil napríklad v hlavnej úlohe Moliérovej tragikomédie Dona Juana. Po svadbe s českou herečkou Hanou Ševčíkovou sa v roku 2004 presťahoval do Prahy. Tam úspešne pokračoval na doskách Národního divadla, napríklad v roli Hippolita v dráme Faidra.

Elegantný outfit do spoločnosti

Na domácej filmovej pôde predviedol strhujúci výkon v historickom filme Legenda o lietajúcom Cypriánovi (2010). V tom istom roku získal ocenenie na filmovom festivale Film Europe Award za prezentáciu slovenského filmového umenia v zahraničí. Najnovšie sa neho môžeme tešiť už 6. 2. spolu s hereckým kolegom Jozefom Vajdom v slovenskom trileri Sviňa.

Nielen, že je Marko výborný herec, ale aj správny elegán. Jeho upravený outfit sme mohli obdivovať napríklad na Česko-Slovenskom plese pred 3 rokmi.

Obľúbený herec si vyskúšal aj rolu modela. Prezrite si fotky, ako mu to v oblekoch z novej kolekcie pristane. Chcete vyzerať rovnako elegantne ako Marko? Pozrite sa na širokú ponuku pánskych oblekov, ktoré premenia každého muža v dokonalého gentlemana.

Marko Igonda v károvanom obleku Elsiore
Obľúbený herec v elegantnom obleku Marquez

Mohlo by vás zaujímať