Tváre BANDI

Obľúbený herec Marko Igonda vás pozýva na ples

Známa tvár slovenskej televíznej scény a idol žien. Marko Igonda, ktorý hviezdi už dlhé roky nielen na obrazovkách slovenských televízií, ale aj v zahraničných filmoch, sa tentokrát ujal roly modela. So svojím hereckým kolegom, Jozefom Vajdom je novou tvárou módnej značky Pánske obleky BANDI.

Marko Igonda odporúča Pánske obleky BANDI
Marko Igonda odporúča Pánske obleky BANDI

Pochádza z obce Trnové pri Žiline. Mladý Marko pôvodne vyštudoval reštaurátorstvo, žil pár rokov v USA a k herectvu sa dostal až neskôr. Po účinkovaní v mestskom divadle v Žiline vyštudoval VŠMU a 4 roky pôsobil v SND. Tam zahviezdil napríklad v hlavnej úlohe Moliérovej tragikomédie Dona Juana. Po svadbe s českou herečkou Hanou Ševčíkovou sa v roku 2004 presťahoval do Prahy. Tam úspešne pokračoval na doskách Národního divadla, napríklad v roli Hippolita v dráme Faidra.

Na domácej filmovej pôde predviedol strhujúci výkon v historickom filme Legenda o lietajúcom Cypriánovi (2010). V tom istom roku získal ocenenie na filmovom festivale Film Europe Award za prezentáciu slovenského filmového umenia v zahraničí. Najnovšie sa neho môžeme tešiť už 6. 2. spolu s hereckým kolegom Jozefom Vajdom v slovenskom trileri Sviňa.

Nielen, že je Marko výborný herec, ale aj správny elegán. Jeho upravený outfit sme mohli obdivovať napríklad na Česko-Slovenskom plese pred 3 rokmi. Na tohtoročnú plesovú sezónu je novou tvárou módnej značky BANDI, kde odporúča obleky na ples. V novej reklame navnadí slávnostnú atmosféru spolu s Jozefom Vajdom. Tak čo, idete tento rok na ples?

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.