Obleky

Modrý smoking SLIM FIT Capo Marin

Exkluzívny tmavomodrý smoking pre váš luxusný vzhľad

Chystáte sa na spoločenskú udalosť, na ktorú je nutné prísť v smokingu? Ak chcete vyzerať jedinečne, zvoľte pánsky smoking Capo Marin v módnej tmavomodrej farbe. Je skvelou alternatívou i na akcie s dress code Black Tie. Oslníte v ňom napríklad na plese, divadelnej premiére alebo počas galavečera. Skvelý dojem v ňom urobíte aj na svadbe v honosnejšom štýle, či už ako ženích alebo svadobný hosť.

Smoking je ušitý v modernom zoštíhlenom strihu SLIM. Preto je vhodný predovšetkým pre mužov štíhlej a štandardnej postavy. Zoštíhlený strih pomôže opticky vytvarovať vašu postavu, takže budete vyzerať mužne a elegantne.

Smoking Capo Marin – pre váš dokonalý vzhľad v spoločnosti

Popis smokingu Capo Marin

Pánsky smoking je ušitý z matnej látky v elegantnej farbe polnočnej modrej. Tá je podľa pravidiel spoločenskej etikety v obliekaní dokonalou alternatívou k čiernemu smokingu. Tmavomodrý smoking tak skvelo využijete na všetky udalosti s predpísaným dress code Black Tie. Napríklad na ples, slávnostnú večeru a pri ďalších formálnych a slávnostných príležitostiach.

Zároveň sa hodí i na takzvané honosnejšie svadby. Pri týchto svadbách sa predpokladá, že sa konajú napríklad na zámku so záhradou a väčšina mužov je oblečená v smokingu. Ak si nebudete istí, o aký typ svadby sa jedná, riaďte sa jednoduchým pravidlom. Ak idú na svadbu všetci v obleku, nie je vhodné brať si smoking.

Matnú látku smokingu nápadito dopĺňajú lesklé klopy, vrecká a lampasy na nohaviciach, ktoré skvelo vyniknú i vďaka svetlejšiemu odtieňu modrej. Tieto lesklé strihové prvky dokonale zdôraznia váš luxusný vzhľad.

Smoking Capo Marin – celá postava
Smoking Capo Marin – detail smokingových nohavíc

Materiál smokingu Capo Marin

Pre pánsky smoking Capo Marin zvolili návrhári módnej značky BANDI prvotriedny materiál. Vďaka vysokému podielu vlny je smoking príjemne priedušný, takže sa v ňom budete cítiť veľmi pohodlne. Prímes špeciálnych vlákien zaručuje nekrčivosť látky. Na akejkoľvek spoločenskej akcii tak budete vyzerať absolútne dokonale.

Smoking Capo Marin – detail
Smoking Capo Marin – detail podšívky

Cena pánskeho smokingu BANDI, model SLIM FIT Capo Marin je 430,12 € a zahŕňa možnosť využitia AKCIE úpravy pánskeho smokingu na vašu mieru ZADARMO. Profesionálni krajčíri od BANDI vám na mieste upravia smoking na mieru tak, aby ste vyzerali skvelo. Nebudete musieť namáhavo hľadať krajčírku. Ušetríte čas i peniaze.

Príďte si smoking vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať i správne doplnky k tomuto smokingu. Poradia vám napríklad, ktorú košeľu alebo manžetové gombíky si ku smokingu zakúpiť, aby ste a obliekli správne a urobili ten najlepší dojem. Zistite, ktorú predajňu Pánske obleky BANDI máte najbližšie.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Hokejista Jaromír Jágr v predajni Pánské obleky BANDI

Rady a tipy

Dostali ste pozvánku na udalosť, pre ktorú je predpísaný dress code Black Tie? Pamätajte si, že si nestačí vziať iba smoking. Prečítajte si, čo si správne k smokingu obliecť, aby ste neporušili pravidlá dress code.

Štýlový smoking premení každého muža v dokonalého elegána. Dôkazom toho je tiež Jaromír Jágr, ktorý na Medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch vymenil hokejový dres za pánsky smoking BANDI. Presvedčte sa sami, ako mu pristal elegantný smoking.

Mohlo by vás zaujímať