Aktuality

Nový hviezdne obsadený seriál ZA OPONOU

Partnerom seriálu je módna značka Pánske obleky BANDI

Príbeh režiséra Dana Pánka a scenáristu Jakuba Duška zo zákulisia divadelnej scény fiktívneho pražského divadla vás pohltí chytrým humorom a jedinečnou zápletkou. V hlavných úlohách sa vám predstaví napríklad Hynek Čermák, Kamil Halbich, Jaroslav Plesl a mnoho ďalších. O čom seriál pojednáva?

Módna značka BANDI je partnerom seriálu Za oponou – Fotografie zo seriálu ZA OPONOU (iDNES KINO / MAFRA, a. s.)
Módna značka BANDI je partnerom seriálu Za oponou – Fotografie zo seriálu ZA OPONOU (iDNES KINO / MAFRA, a. s.)

Žalostný stav divadla aj celého súboru

Do pražského divadla Blancharde nastupuje nový a motivovaný riaditeľ Petr Kaluža (Hynek Čermák). Nestačí sa diviť, v akom úbohom stave sa divadlo aj celý umelecký súbor nachádza. Je odhodlaný všetko okamžite napraviť a posunúť správnym smerom. Očakáva od všetkých aktívny prístup, ale tvrdo narazí. Ostatní herci a ďalší členovia súboru sa k zmenám stavajú s neochotou a značným odporom.

Jedinečné herecké obsadenie, ktoré vás bude baviť – Fotografie zo seriálu ZA OPONOU (iDNES KINO / MAFRA, a. s.)
Jedinečné herecké obsadenie, ktoré vás bude baviť – Fotografie zo seriálu ZA OPONOU (iDNES KINO / MAFRA, a. s.)

Smiech od začiatku až do konca

Komediálne poňatie a jedinečné herecké výkony vás nenechajú v kľude. Okrem excelujúceho Hynka Čermáka, Kamila Halbicha a Jaroslava Plesla sa vám predstavia aj ďalšie herecké hviezdy. Napríklad Lenka Krobotová, Jana Pidrmanová, Simona Babčáková, Anna Stropnická, Julie Šurková, Pavel Rímský, Radek Kuchař a mnoho ďalších.

Každú nedeľu od 18:00 na videoserveri iDNES kino sa môžete tešit na nový diel. Pozrite sa na zatiaľ dostupné epizódy humorného seriálu ZA OPONOU.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.