Oblečenie

Pánske sako BANDI Piedro Marin, Tailored

Pozývame vás na exkluzívny výlet do sveta nadčasovej elegancie! Zoznámte sa s prémiovým, vlneným sakom Piedro Marin z novej kolekcie voľnočasovej módy BANDI. Klasický, elegantný model nechá vyniknúť váš štýl a osobnosť v originálnych outfitoch na voľný čas, do práce či spoločnosti.

Pánske sako BANDI Piedro Marin je základom voľnočasového šatníka naozajstného elegána

Neformálny outfit profesionála

Do neformálneho pracovného prostredia si elegantný outfit profesionála vytvoríte kombináciou saka Piedro s vhodne zvolenou košeľou alebo polo tričkom. Svoj výnimočný štýl si ľahko zachováte v každom počasí. V chladných dňoch stačí košeľu vymeniť za jeden z pohodlných vlnených svetrov BANDI.

Tmavomodrú farbu saka BANDI Piedro veľmi jednoducho skombinujete s oblečením vo všetkých farbách a vzoroch

Luxus a elegancia na voľný čas

Vďaka svojej univerzálnej modrej farbe je luxusné vlnené sako BANDI Piedro ako maliarske plátno, na ktoré môžete vytvoriť dokonalý obraz svojho vlastného štýlu. Zapôsobíte v ňom na rande v neformálnom prostredí obľúbenej kaviarne a rovnako zanecháte skvelý dojem aj na rodinnej oslave narodenín.

Pánske sako BANDI Piedro v tmavomodrom odtieni pristane svetlým aj tmavým typom mužov

Praktický minimalizmus

Návrhári značky BANDI vytvorili sako v duchu moderného minimalizmu. Elegantné línie oživujú štýlové nakladané vrecká bez chlopní. Vyzdvihnú tak ležérny ráz modelu Piedro Marin a ponúknu pohodlný prístup na odloženie drobností. To oceníte najmä pri hľadaní kľúčov, mincí či kreditnej karty.

Detail tmavomodrého saka Piedro Marin – ukážka precízne vykonanej krajčírskej práce

Poctivá kvalita pre vaše pohodlie

Prvotriedny materiál, precízne prevedenie a praktické detaily spolu zaručujú vysokú kvalitu a maximálne pohodlie pri nosení. Prémiová vlnená látka je ľahká a priedušná rovnako ako podšívka s unikátnym meďnatým vláknom. Strih Tailored vyhovuje mužom so štíhlou a štandardnou postavou.

Cena voľnočasového saka BANDI Piedro Marin je 267,40 €. Ponúka luxus a eleganciu na vaše voľnočasové aktivity a menej formálne pracovné príležitosti počas celého roka.

K saku odporúčame

Držte krok s módnymi trendmi! Voľnočasové sako doplňte koženými teniskami BANDI Beato Bianco. Odporúčame mužom, ktorí chcú spestriť svoje outfity kvapkou športovej elegancie.


Navštívte značkovú predajňu BANDI

Príďte do najbližšej značkovej predajne BANDI. Pri šálke lahodnej kávy, pohári vychladeného vína alebo iného osviežujúceho nápoja vám naši odborní poradcovia pomôžu vybrať si správnu veľkosť voľnočasového saka, elegantnej košele, hrejivého svetra, koženej obuvi aj všetkých módnych doplnkov.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať