Bandi radí

Ako sa obliecť ku štedrovečernému stolu

Vianočný čas je vhodnou príležitosťou navštíviť najbližšiu rodinu a priateľov. Chystáte sa na slávnostný obed alebo vás čaká sviatočná večera? Nezabudnite, že vaše oblečenie by malo odrážať jedinečnú atmosféru tejto udalosti. Pozrite sa, čo by nemalo chýbať vo vašom šatníku.

Podporte sviatočnú atmosféru dokonalým outfitom

Aj džínsy alebo bavlnené nohavice so sakom či vestou vedia robiť zázraky

Ideálnym variantom na slávnostné chvíle je samozrejme oblek. Nie je ale podmienkou. Máte v skrini napríklad modré bavlnené nohavice alebo decentné džínsy? Skvelé. Potom máte základ pre ležérne elegantný outfit. Ľahko ich skombinujete s pánskym sakom alebo vestou, ktoré môže zdobiť aj jemný vzor. Modré alebo čierne bavlnené nohavice a sako sú klasikou, s ktorou vždy urobíte perfektný dojem. Sako navyše môže zdobiť aj jemný vzor, ​​napríklad károvaný. Prezrite si pánske saká, ktorá okrem iného vynosíte aj do práce a na ďalšie príležitosti.

Celý outfit môžete zladiť aj s vestou a motýlikom
Ležérnu eleganciu dosiahnete aj pomocou džínsov a saka s rolákom

Čím ďalším doplniť slávnostný outfit

Na spoločných rodinných fotografiách pri vianočnom stromčeku chce každý vyzerať dokonale. Ak chcete staviť na elegantnejší vzhľad, odporúčame zvoliť košeľu a doplniť ju napríklad módnym motýlikom alebo kravatou. Pozrite sa na pánske košele, ktoré pod sakom perfektne vyniknú. V chladnejších dňoch vám skvelo poslúži rolák, ktorý vás perfektne zahreje a pritom zapôsobíte slávnostným dojmom.

V obleku budete vždy vyzerať sviatočne

Chcete mať istotu, že budete oblečení správne?

Potom navštívte ktorúkoľvek predajňu BANDI, kde vám profesionálny tím odborných poradcov pomôže s výberom oblečenia tak, aby ste vyzerali vždy elegantne. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať