Kariéra

O spoločnosti

Česká prestížna značka Pánske obleky BANDI je jednou z popredných módnych spoločností. Už tradične oblieka mužov na spoločenské udalosti, do práce aj na voľný čas. BANDI VAMOS a.s. svojim zákazníkom neponúka len dokonale padnúce oblečenie na každú príležitosť. Vo všetkých značkových predajniach na území Českej a Slovenskej republiky ponúkame mužom odborné poradenstvo a individuálne úpravy odevov priamo na mieru. Zakladateľom a jediným majiteľom spoločnosti je Andrej Bandi Vámoš.

Česká módna značka Pánske obleky BANDI pomáha mužom k úspechu v práci, v spoločnosti, pri štúdiu aj v osobnom živote

Prečo pracovať pre BANDI VAMOS a.s.?

Hľadáte zaujímavú prácu, v ktorej ocenia váš talent a nadšenie? Chcete vziať zodpovednosť do vlastných rúk, pracovať v dynamickom prostredí a čeliť každodenným novým výzvam? Ste potom na správnom mieste.

V súčasnej dobe má prácu väčšina ľudí. Existuje však veľa dôvodov, prečo môžete byť vo svojej aktuálnej práci nespokojní – od nedostatočného ohodnotenia, zlého kolektívu až po celkovú atmosféru vo firme.

V BANDI VAMOS a.s. otvárame kariérne príležitosti talentovaným ľuďom s rozličnými skúsenosťami a záujmami. Vyberte si oddelenie alebo priamo pracovnú pozíciu, ktorá vás zaujme a máte k nej najbližšie. Nevadí, že ste takú prácu nikdy nerobili. Dôležité je, či zodpovedá vašim schopnostiam a prianiam. V BANDI platí rovnica: váš prístup plus váš výkon rovná sa váš úspech. Len vy určujete, čo dosiahnete.

Ľudia u nás tvoria, budujú a pracujú spoločne. Každý deň. Ich úsilie a firemná kultúra sa riadi spoločnými hodnotami – čestné konanie, profesionalita, spolupráca, flexibilita, zvedavosť.

Preto v BANDI VAMOS a.s. nepracujú ľudia, ktorí iba hľadajú zamestnanie, ale len tí, ktorí ho chcú robiť dobre.

„Je pre nás viac ako dôležité nadviazať kontakt s ľuďmi, ktorí v pracovnom živote naozaj po niečom túžia alebo im niečo chýba. S ľuďmi, ktorí disponujú určitými zručnosťami, o ktorých veľakrát ani nevedia. Často to zistia až po tom, čo nastúpia k nám do spoločnosti. A to len vďaka tomu, že dostali príležitosť sebarealizácie,“ hovorí personálna riaditeľka Martina Radová.

Cieľom značky BANDI je pomáhať mužom, aby dosiahli svoje ciele. Napríklad, aby manažér získal viac zákaziek, maturant úspešne zložil skúšku alebo aby na plese urobil perfektný dojem. Preto všetci v BANDI venujú maximum tomu, aby vytvárali hodnoty, ktoré zaručujú pozitívny ohlas.

Kde nás nájdete?

Centrála spoločnosti BANDI VAMOS a.s.

Centrála spoločnosti sídli v Ostrave a poskytuje našim zamestnancom moderné a pohodlné pracovné priestory. Pozornosť venujeme tiež estetike prostredia, aby sa zamestnanci cítili dobre a tešili sa do príjemných priestorov. Všetky oddelenia sú v logickej nadväznosti rozmiestnené v jednej budove. Vaši kolegovia sú tak len krôčik od vás. To veľmi uľahčuje vzájomnú komunikáciu, kreatívnu výmenu názorov a spoluprácu. V kolektíve panuje pozitívna atmosféra a vzájomný rešpekt, ktoré sú nesmierne dôležité na to, aby sa človek do práce mohol tešiť a cítiť sa v nej dobre. Na centrále spoločnosti stretnete kolegov z kreatívneho oddelenia, marketingu, výroby, financií, prevádzky, IT, personálneho oddelenia aj vedenia spoločnosti.

Moderná centrála spoločnosti sídli v Ostrave

Značkové predajne Pánske obleky BANDI

Značkové predajne Pánske obleky BANDI sú rozmiestnené na celom území Českej a Slovenskej republiky. V tomto veľmi atraktívnom prostredí pracujú odborní poradcovia, portieri, krajčírky a vedúci predajní. Všetci títo kolegovia majú predovšetkým radi kontakt s ľuďmi a zároveň tvorivú prácu. Dokážu sa vcítiť, pochopiť zákazníkov a ich potreby. Vedia, ako s nimi komunikovať a ako im pomôcť. Každý deň preto odchádzajú domov s dobrým pocitom a vedomím, že sa k nim znova a radi vrátia.

Značková predajňa Pánske obleky BANDI v Jihlave

Ako pracujeme?

Zákazník na prvom mieste

Náš záväzok, nielen fráza. Poskytujeme služby a vytvárame produkty, ktoré nielen spĺňajú, ale aj prekonávajú očakávania našich zákazníkov. Každý zamestnanec, bez ohľadu na svoju úlohu či zodpovednosť, sa podieľa na budovaní vysokej úrovne kvality, spokojnosti a dlhodobých vzťahov so zákazníkmi.

Príležitosť pre každého

Od návrhárstva a vývoja produktov, cez marketing, poradenstvo, predaj až po logistiku. Možnosť stať sa súčasťou centrály alebo jednej z našich značkových predajní v Česku či na Slovensku. To je len niekoľko z oblastí, v ktorých pre vás máme pripravené atraktívne úlohy, kde môžete zanechať svoju stopu.

Pánske obleky BANDI – exkluzívna značka s vysokou prestížou

BANDI VAMOS a.s. je zárukou nadštandardných služieb, individuálneho prístupu a kvality. Vďaka tomu máme tú česť obliekať množstvo významných českých aj slovenských osobností zo sveta televízie, športu či biznisu. Sme partnermi mnohých športových podujatí, filmov aj televíznych relácií.

Ako to u nás vyzerá?

Mapa spoločnosti BANDI VAMOS a.s.

BANDI okrem iného oblieka českých a slovenských hercov, moderátorov, spevákov, televíznych komentátorov či známe osobnosti z oblasti biznisu. Značka BANDI je tiež partnerom spoločenských podujatí a športových tímov.

V súčasnosti sa v Českej republike nachádza 11 značkových predajní Pánske obleky BANDI, na Slovensku sú otvorené 4 značkové predajne BANDI.

Zaujali sme vás? Pozrite sa, koho hľadáme

Značkové predajne BANDI v Českej republike a na Slovensku

Mohlo by vás zaujímať