Kariéra

Aké benefity vám v BANDI ponúkame?

Zaujíma vás, ako sa spoločnosť BANDI VAMOS a.s. stará o blaho svojich zamestnancov? Akým spôsobom podporuje ich osobný a profesionálny rast? Pozrite si zoznam benefitov, ktoré pomáhajú vytvoriť inšpiratívne prostredie s príjemnou pracovnou kultúrou a prispievajú k celkovej spokojnosti zamestnancov.

Príspevok na stravu

S pocitom hladu je ťažké sústrediť sa na prácu a podávať optimálny výkon. Príspevok na stravu predstavuje významnú finančnú úsporu a podporu zdravého životného štýlu. Navyše, flexibilita príspevku umožní všetkým zamestnancom BANDI využívať širokú škálu stravovacích zariadení, čo prináša príjemnú zmenu do každodennej rutiny.

Zvýhodnená dovolenka

Každý potrebuje čas na to, aby si oddýchol od pracovného vyťaženia a nabral nové sily na ďalšie výzvy. Zvýhodnená dovolenka ponúka zamestnancom dodatočné voľno nad rámec štandardných dovoleniek a poskytuje tak viac príležitostí na regeneráciu. Naši zamestnanci získajú týždňom dovolenky navyše priestor na relaxáciu, nezabudnuteľné chvíle s rodinou alebo nové životné dobrodružstvá.

Sick days

V spoločnosti BANDI VAMOS a.s. je zdravie tímu a bezpečnosť pracovného prostredia na prvom mieste. Sick days poskytujú možnosť zostať doma bez rizika finančných strát a nutnosti doháňať prácu. Zároveň ponúkajú dostatok času na zotavenie bez toho, aby bolo nutné čerpať nemocenskú a obávať sa tak o zníženie mzdy.

Tímové akcie

Užívate si spoločenské stretnutia, outdoorové dobrodružstvá, letné grilovanie alebo vianočné večierky? Spoločnosť BANDI podporuje spoločné aktivity, ktoré posilňujú tímového ducha, budujú pevnejšie vzťahy a pozitívnu pracovnú energiu. Vždy tak, aby všetci nabrali nové sily a mohli sa spoločne osobnostne rozvíjať.

MultiSport karta

Aktívny životný štýl a relaxácia sú kľúčom k udržaniu dobrého telesného aj duševného zdravia. Spoločnosť preto mesačne prispieva zamestnancom na MultiSport kartu. S ňou môžu každý deň navštíviť jedno z viac ako 2 700 zariadení v Česku a na Slovensku a vybrať si tak práve tú aktivitu, ktorá im najviac vyhovuje. Od intenzívneho tréningu v posilňovni až po uvoľnenie v saune. Všetko pre ich zdravie.

Odmena za mimoriadny prínos

BANDI VAMOS a.s. je založená na zásadách spravodlivosti a férového konania voči všetkým. Spoločnosť si cení angažovanosť, vynikajúcu prácu a osobné prínosy, ktoré presahujú bežné očakávania. Mimoriadna finančná odmena je nielen poďakovaním za nadpriemerný výkon, ale aj podnetom k ďalšiemu kariérnemu rastu. Navyše, podporuje kultúru vzájomného uznania, kolegialitu a spoluprácu.

Vzdelávanie

Spoločnosť BANDI VAMOS a.s. investuje do širokého spektra vzdelávacích aktivít tak, aby zamestnanci mali možnosť rozvíjať svoje zručnosti, dosahovali vynikajúce výsledky vo svojej práci a postupovali v kariére. Zaisťuje rozmanitú paletu školení v kľúčových oblastiach rôzneho profesijného zamerania.

Káva na pracovisku zadarmo

Výborná správa pre všetkých milovníkov dobrej kávy. Na svojom pracovisku majú zamestnanci spoločnosti po celý deň prístup k prvotriednemu kávovému zážitku – úplne zadarmo a v akomkoľvek množstve, čo v každej firme nie je samozrejmosťou. Na energiu do nového pracovného dňa alebo len príjemnú chvíľku s obľúbeným nápojom.

Flexibilná pracovná doba

Operatívnosť v čase je kľúčom k flexibilite. Firma BANDI umožňuje svojim zamestnancom prispôsobiť denný harmonogram ich potrebám, aby mohli dosiahnuť ideálnu rovnováhu medzi pracovnými záväzkami a osobným životom. Ľahko si tak nájdu priestor na to, na čom im záleží – či už je to rodina, záľuby alebo zaslúžený odpočinok.

Home office

V situáciách, kedy je z pracovných, osobných či rodinných dôvodov výhodnejšie zostať doma, spoločnosť umožňuje využiť výhody práce z domu. Pre väčšiu flexibilitu a komfort domáceho prostredia na nerušenú a efektívnu prácu.

Parkovanie priamo pri pracovisku

V spoločnosti BANDI nebudete mať obavy z nedostatku parkovacích miest alebo strach o bezpečnosť svojho vozidla. Pohodlné a bezpečné parkovanie priamo pri pracovisku šetrí čas, strávený hľadaním voľného miesta v rušných mestských uliciach a eliminuje obavy o bezpečnosť vozidla.

Mohlo by vás zaujímať