Kariéra

Voľné pracovné miesta

Hľadáte zaujímavú prácu, v ktorej ocenia váš talent a nadšenie? Chcete vziať zodpovednosť do vlastných rúk, pracovať v dynamickom prostredí a čeliť každodenným novým výzvam? Potom ste na správnom mieste.

Staňte sa členom tímu BANDI

Pozrite si, na akých pracovných pozíciách môžete rozvíjať svoje zručnosti a kariéru:


Pánska krajčírka/špecialista krajčírskych úprav

Pánska krajčírka doťahuje do dokonalosti prvotriedny zákaznícky servis. Vykonáva kompletné úpravy na mieru priamo na predajni, spolupracuje so stylistami pri poskytovaní komplexného krajčírskeho poradenstva. Vstúpte do sveta značkovej pánskej módy s krajčírskym umom.

Lokality: Ústí nad Labem, Brno, Žilina


Portier

Správny portier sa vždy stará o to, aby sa každý zákazník cítil v predajni vždy príjemne. Ako prvý zákazníka privíta a stará sa o jeho pohodlie a zároveň sa podieľa na bezchybnom chode predajne.

Lokality: Bratislava, Brno


Technolog – konstruktér

Máte cit pre módu a dizajn? Chcete sa podieľať na vývoji a inovácii produktov? Pridajte sa ku kolegom z oddelenia vývoja a využite svoje kreatívne myslenie naplno.


Grafik

Baví vás grafika a typografia? Máte cit pre farby a dotiahnete každý detail k dokonalosti? Staňte sa súčasťou interného marketingového tímu BANDI VAMOS a.s. ako GRAFIK.


CRM manager/špecialista

Máte skúsenosti s CRM marketingom, analýzou potrieb zákazníkov a prípravou personalizovaných kampaní? Staňte sa členom marketingového tímu a podieľajte sa na zavádzaní nového CRM systému v spoločnosti, ktorá je symbolom kvality, dizajnu a jedinečného štýlu.


Vedúci predajne Pánske obleky BANDI

Máte manažérske skúsenosti a zaujímate sa o pánsku módu? Využite príležitosť viesť predajňu Pánske obleky BANDI k prvotriednemu zákazníckemu servisu a dosahovaniu obchodných cieľov.

Lokality: Brno, České Budějovice


Nevybrali ste si z vyššie uvedených pozícií tú pravú? Nevadí, ozvite sa nám a budete informovaný o vhodnej pozícii priamo pre vás ako prvý.


    Mohlo by vás zaujímať