Bandi radí

Ako sa obliecť na firemný večierok, aby ste si pred šéfom neurobili hanbu

Myslíte si, že keď sa firemný večierok koná mimo vašej pracovnej doby, nemusíte si lámať hlavu s outfitom? Omyl! Ide o pracovnú akciu, pri ktorej vás budú kolegovia aj nadriadení hodnotiť. Dajte si preto záležať na tom, čo si oblečiete. Prečítajte si, v čom urobíte ten najlepší dojem.

Oblečte sa na firemný večierok štýlovo

Prispôsobte sa tomu, kde sa večierok koná

Na firemnom večierku, ktorý sa koná na futbalovom ihrisku by ste v obleku pôsobili rovnako nemiestne, ako keby ste si do luxusnej reštaurácie vzali tepláky. Preto sa vždy najskôr riaďte tým, kde sa firemný večierok bude odohrávať a aká bude jeho náplň.

Elegantným sakom nič nepokazíte

Najčastejším miestom pre večierky sú menej formálne reštaurácie alebo bary. Pre takéto prípady je ideálnou voľbou voľnočasové sako, elegantná košeľa, bavlnené nohavice a kožená obuv. Ak sa chystáte do formálnejšieho prostredia a čaká vás napríklad degustačné menu v reštaurácii, potom už by ste si na seba mali vziať oblek.

Štýlové doplnky oživia váš outfit

Pozdvihnite váš vzhľad na vyššiu úroveň. Prezrite si elegantné kravaty alebo motýliky, ktoré vám pridajú na osobitosti. Ak chcete staviť na originalitu, doplňte vašu košeľu pánskymi trakmi v štýle najnovších módnych trendov.

Chcete mať istotu, že budete oblečení správne?

Navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde vám tím odborných poradcov rád pomôže s výberom oblečenia na formálne aj menej formálne firemné večierky. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Idete na firemný večierok s predpísaným dress codom Smart Casual? Pozrite sa, aký outfit zvoliť.

Mohlo by vás zaujímať