Bandi radí

Ako vybrať ideálnu kravatu na ples

Chcete sa na plese predviesť v plnej paráde? Vyberte si kravatu z novej zimnej kolekcie BANDI a ukážte svoj zmysel pre štýl a eleganciu. Návrhári značky BANDI tvoria kravaty tak, aby doplnili váš tmavý oblek a pritom vás odlíšili od davu.

Kravata v sivostriebornej farbe

Sivostrieborná farba kravaty zvyčajne harmonicky ladí s rôznymi tónmi pleti a farbou vlasov, preto s ňou väčšina mužov bude vyzerať dobre. Je klasická a nadčasová, čo dodá mužom na elegancii a sofistikovanosti.

Ľahko sa kombinuje s rôznymi farbami oblekov a košieľ, takže vám umožní široké spektrum kombinácií a jednoduchú integráciu do vášho šatníka.

Spoločenská kravata BANDI
Sivostrieborná kravata spolu s bielou košeľou

Tmavá modrosivá kravata

Tmavá modrosivá kravata je zmesou elegancie, univerzálnosti a zimného charakteru, čo z nej robí vynikajúcu voľbu na tradičné zimné plesy. Táto formálna farba nie je príliš výraznou alebo nápadnou, takže umožní nositeľovi vyniknúť bez toho, aby bol príliš dominantný.

Dokonalý tmavý outfit na ples s košeľou v petrolejovej farbe v kombinácii s tmavou modrosivou kravatou.

Čierna kravata ako vrchol konzervatívneho štýlu

Kombinácia čierna na čiernej je veľmi elegantná a rafinovaná. Jej monochromatický vzhľad môže vytvoriť silný a zapamätateľný dojem.

Čierna farba je často spájaná s moderným a minimalistickým dizajnom. Táto jednofarebná kombinácia vytvára čistý a jednoduchý vzhľad, ktorý je v súčasnej dobe veľmi trendy.

Veľmi elegantný čierny outfit na ples.

Kravata v bohatej bordó – Zimná hĺbka

Bordó kravata so vzorom vytvára dokonalú harmóniu s bordó košeľou, čo v jednom celku vzbudzuje úplne precízny a zladený vzhľad. Táto farebná celistvosť dodá vášmu outfitu pocit jednotnosti a premyslenosti.

Zatiaľ čo tmavý sivomodrý oblek ponúka formálny vzhľad, kombinácia s bordó kravatou so vzorom je osobitým a menej konvenčným prvkom, ktorý vás odlíši od ostatných.

Plesový outfit s bordó kravatou so vzorom

Bez kravaty na ples za žiadnych okolností

Keď si na ples k obleku nevezmete kravatu, prípadne motýlika, môže to mať niekoľko negatívnych dôsledkov:

  1. Nedodržanie dress code: Plesy často vyžadujú formálny odev a nedodržanie tohto pravidla môže byť vnímané ako nedostatok úcty k podujatiu a usporiadateľom.
  2. Pôsobenie neupraveným dojmom: Kravata dodáva obleku dovŕšený a elegantný vzhľad. Bez nej môže váš outfit pôsobiť neupravene alebo nekompletne.
  3. Negatívny prvý dojem: Na spoločenských akciách akou je ples, môže chýbajúca kravata viesť k negatívnemu prvému dojmu, čo môže ovplyvniť vaše sociálne a profesijné interakcie.
  4. Pocit sociálneho vylúčenia: Môžete sa cítiť nepríslušne alebo nepríjemne, ak zistíte, že ste v prostredí, v ktorom je to očakávaný štandard, jediný bez kravaty.

Aby sa predišlo vyššie uvedeným dôsledkom, odporúčame dodržiavať dress code a zvoliť si vhodnú kravatu na danú príležitosť.

Zladenie farieb s partnerkou

Pri výbere kravaty na ples zoberte do úvahy farbu šiat alebo doplnkov vašej partnerky, aby ste pôsobili ako pár.

Ak má vaša partnerka šaty napríklad v odtieni červenej, môžete si zvoliť kravatu v tmavšom alebo svetlejšom variante rovnakej farby. Prípadne vo farbe, ktorá s ňou ladí. Jednou z možností môže byť kombinácia červených šiat s kravatou v odtieňoch bordó alebo vínovej.

Nové modely kravát BANDI

Pozrite si novú kolekciu kravát rôznych vzorov a farieb ve značkových prodejnách BANDI.. Objavte dokonalú kravatu, ktorá doplní váš oblek na zimný ples a zvýrazní váš jedinečný štýl.

Kolekcia ponúka široký výber, od klasických farieb po moderné dizajny, takže si určite vyberiete presne to, čo potrebujete na váš slávnostný večer. Nechajte sa inšpirovať najnovšími trendmi v pánskych doplnkoch!

Objavte širokú ponuku farieb a vzorov, ktoré sú dokonale vhodné na zimné večerné plesy. Pripravte sa na ples s eleganciou, ktorú si zaslúžite!

Mohlo by vás zaujímať