Bandi radí

Čo znamená výraz „Univerzálna manžeta“ pri značkovej košeli BANDI

Výraz „Univerzálna manžeta“ na košeli sa týka konkrétneho typu manžetových úprav na rukávoch košele. Ide o dizajn a konštrukciu manžiet, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli viac flexibilné. To umožňuje lepšie využitie košele pre rôzne typy zápästia, ako aj pre viacero pracovných či spoločenských udalostí.

Opis konštrukcie univerzálnej manžety rukávov na značkových košeliach BANDI

Klasická košeľová manžeta má jeden gombík a jednu gombíkovú dierku. Značkové košele BANDI majú tiež jeden gombík, ale s dvomi gombíkovými dierkami. Gombík je prišitý na presne určenom mieste,  vďaka čomu sa dá prestrčiť jednou gombíkovou dierkou dovnútra manžety, aj von. Takto získavate jednu košeľu na viacero účelov využitia. Vyberte si.

Manžetové gombíky na slávnostné udalosti

Ak sa chystáte na ples, svadbu, či oslavu narodenín, využite prepojenie univerzálnych manžiet rukávov s manžetovými gombíkmi pre Váš dokonalý vzhľad. Prišitý gombík na manžete pretiahnete gombíkovou dierkou dovnútra manžety tak, aby ho nebolo vidieť. Potom jednoducho založíte manžetové gombíky dvoma dierkami manžety, čím ju spojíte ako dva kúsky papiera na seba.

Univerzálna manžeta rukáva značkovej košele BANDI. Verzia spolu s kovovými manžetovými gombíkami.

Lepší vzhľad košeľovej manžety

Pre vyznávačov moderných prvkov, či odlišného dizajnu, odporúčame univerzálny rukáv zapínať spôsobom podobne ako je to s využitím manžetových gombíkov, avšak v tomto prípade iba s použitím prišitého gombíka. Teda bez manžetových gombíkov. Efekt iného tvaru manžety rukáva ako klasický kruhový sa dostaví čoskoro. Postup je opäť jednoduchý. Prišitý gombík, ktorý sa nachádza vo vnútri manžety, pretiahneme gombíkovou dierkou zvnútra. Manžety sa opäť spoja ako dva kúsky papiera. To znamená na seba.

Univerzálna manžeta rukáva značkovej košele BANDI. Spoločenská verzia s gombíkom od košele.

Praktické a tradičné zapínanie manžety rukávov

Manžeta s klasickým zapínaním na jeden gombík je často cenená pre svoju jednoduchosť a praktickosť. Tento typ manžety dáva košeli vkusný a minimalistický vzhľad, ktorý je vhodný na rôzne príležitosti – od pracovných až po spoločenské.

Zapínanie nie je potrebné dlho opisovať. Vonkajší gombík na manžete sa prestrčí gombíkovou dierkou. V prípade, že ste predtým použili zapínanie na manžetové gombíky a gombík rukáva je skrytý, prestrčíte ho späť na vonkajšiu stranu manžety cez gombíkovú dierku. Druhá gombíková dierka nie je viditeľná, pretože je prikrytá druhou časťou manžety. A to je všetko.

Univerzálna manžeta rukáva značkovej košele BANDI. Verzia s gombíkom od košele v tradičnom poňatí do tvaru kruhu.


Nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke lahodnej kávy

Radi by ste si nechali poradiť? Príďte do najbližšej značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám pomôžu a poradia tak, aby ste boli vždy oblečení dokonalo a cítili sa skvelo.

Mohlo by vás zaujímať