Bandi radí

Na čo slúži vreckovka do saka a ako ju nosiť?

Oživte váš elegantný outfit vreckovkou do saka. Budete v ňom vyzerať úžasne vo voľnom čase aj na spoločenských udalostiach. Prečítajte si, načo presne tento doplnok slúži a ako ho nosiť podľa pravidiel spoločenskej etikety.

Vreckovka do saka podtrhne váš premyslený outfit

Prečo sa vám oplatí zaobstarať si vreckovku do saka?

Vreckovka do saka je štýlový doplnok pánskej módy, s ktorým budete vždy vyzerať výnimočne. Perfektne vyzdvihne váš slávnostný aj voľnočasový outfit. Na spoločenských udalostiach, ako je svadba, ples alebo oslava jubilea, budete s vreckovkou vyzerať oveľa slávnostnejšie. Navyše sa vďaka nej môžete zladiť so šatami a doplnkami partnerky či nevesty. Má vaša partnerka na ples červené šaty? Zvoľte si vreckovku v rovnakej farbe. Budete vyzerať ako dokonalý pár.

Vreckovka do saka vynosíte do spoločnosti aj vo voľnom čase

Podčiarknite váš originálny vzhľad vreckovkou do saka na slávnostných udalostiach, ako je divadlo, svadba alebo napríklad promócie. Ako pravý elegán budete pôsobiť tiež, ak doplníte váš vzhľad vreckovkou aj vo voľnom čase, napríklad na rande, prechádzku mestom alebo posedenie s priateľmi.

Poskladajte vreckovku do saka štýlovo

Vreckovku do vrecka saka môžete poskladať hneď niekoľkými spôsobmi. Tradičné skladanie vreckovky a trojuholníkový štýl sú vhodné na formálne príležitosti, ako je svadba, prednášky alebo vystúpenie. Budete v nich vyzerať čisto a upravene.

Tradičný štýl skladania vreckovky
Trojuholníkový spôsob skladania

Ak chcete vyzerať ležérne, ale pritom elegantne, vyskúšajte štýl skladania, kedy cípy vreckovky trčia von alebo nadýchaný spôsob. Tieto varianty sa hodia predovšetkým na slávnostné príležitosti. Pozrite sa na návod, ako jednoducho vreckovku poskladať.

Ležérny štýl skladania s cípmi von
Nadýchaná vreckovka do vrecka saka

Kde vreckovku do saka kúpite?

Zaobstarajte si vreckovku do saka z pohodlia vášho domova na e-shope www.BandiVamos.sk a vyberte si z mnohých farieb či vzorov. Vreckovku môžete tiež zakúpiť v ktorejkoľvek predajni BANDI, kde vám s vhodným výberom pomôžu odborní poradci. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Vedeli ste, že váš jedinečný vzhľad môžete tiež vyzdvihnúť manžetovými gombíkmi? Pozrite sa na širokú ponuku luxusných manžetových gombíkov BANDI.

Mohlo by vás zaujímať