Bandi radí

Oblečte sa na rande tak, aby vám žena neodolala

Kyticou a komplimentom určite potešíte každú ženu. Uvedomte si však, že hodnotí aj to, čo máte na sebe. Najmä na prvom rande je veľmi dôležité, ako na ňu zapôsobíte. Svojim oblečením totiž dávate najavo, ako vám na danej udalosti záleží. Ak si vezmete otrhané džínsy a mikinu, môže si pomyslieť, že vám na rande s ňou vlastne vôbec nezáleží. Ako sa teda obliecť, aby ste dali žene najavo, že ste si na príprave dali záležať?

Oblečte sa na rande tak, aby vám žena neodolala

Zohľadnite miesto, kde sa rande odohráva

Chystáte sa do divadla? Potom je vhodnou voľbou formálny oblek. V prípade, že sa chystáte napríklad do kaviarne, kina alebo na prechádzku po meste, je pre vás ideálnou voľbou kombinácia saka a nohavíc.

Ako skombinovať sako a nohavice

Tmavomodré alebo čierne bavlnené nohavice ľahko zladíte s akýmkoľvek sakom. Ak chcete vsadiť na klasickú eleganciu, odporúčame vám zvoliť si jednofarebné sako, napríklad modré. Takáto kombinácia padne snáď každému mužovi. V letných mesiacoch vyzerajú skvelo aj svetlejšie odtiene, ako je béžová alebo svetlosivá farba. To všetko potom už len doplníte decentnou košeľou a kravatou. Pozrite sa na pánske saká, ktoré navyše vynosíte aj pri ďalších príležitostiach. Chcete žene predviesť svoj osobitý štýl? Potom sa nebojte napríklad kombinácie nohavíc v bordó farbe a saka so vzorom. Košeľu navyše môžete vymeniť aj za jednofarebné tričko.

Príklad ideálneho outfitu na rande

S čím ešte môžete bavlnené nohavice alebo džínsy zladiť

Radšej by ste nechali sako doma? Nevadí, aj tak môžete zaujať. Vezmite si na košeľu voľnočasovú vestu, ktorá vám pridá na elegancii a zvýrazní vašu mužnú postavu. Prezrite si pánské vesty navrhnuté podľa najnovších módnych trendov. Všetko dotiahnete k dokonalosti kravatou alebo motýlikom a budete vyzerať ako štýlový muž, ktorý sa v móde vyzná. Rovnako si môžete k nohaviciam vziať samotnú košeľu s rozhalenkou alebo si na ňu obliecť sveter s véčkovým výstrihom. Zachováte si tak vzhľad elegána a určite na ženu spravíte lepší dojem ako vo vyťahanej mikine alebo tričku s nápisom.

Uistite sa, že na prvý pohľad zaujmete

Ak si stále neviete dať rady, ako celý outfit čo najlepšie skombinovať, nezúfajte. Stačí, ak navštívite ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde budete mať po ruke profesionálny tím odborných poradcov. Tí vám radi pomôžu s výberom tak, aby ste vyzerali na rande dokonale. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánské obleky BANDI. Nakupujete radšej z pohodlia vášho domova? Pánske sako, nohavice, košeľu a doplnky si zadovážite aj na e-shope Bandi Vamos.

Tip pre vás

K tomu, aby ste spravili dojem perfektného gentlemana, vám pomôžu aj kožené topánky. Prečítajte si, z akých typov obuvi môžete vyberať a nájdite si pre seba tie pravé.

Mohlo by vás zaujímať