Doplnky

Darčekový šek BANDI ocenia aj tí najnáročnejší

Hľadáte vhodný darček pre muža a chcete mať istotu, že vyberiete správne? Potom vám odporúčame venovať darčekový poukaz na nákup spoločenskej a voľnočasovej módy značky BANDI, ktorý poteší aj tých najnáročnejších.

Darčekový šek na nákup oblečenia BANDI ocení každý muž

Praktický darček pre každého muža

Darčekový šek ocení naozaj každý. Manžel, priateľ, otec aj brat. Či už vyberáte darček k narodeninám, Vianociam alebo ako pozornosť pre obchodného partnera, s darčekovým šekom BANDI nemôžete šliapnuť vedľa. Muž si zaň kúpi oblečenie, obuv a doplnky presne podľa svojho vkusu.

Na výber máte šeky v hodnote 20 €, 50 €, 100 €, 200 € a 500 €. Súčasťou darčekového šeku je navyše luxusná čierna obálka, vďaka ktorej pôsobí veľmi efektne.

Darčekový poukaz v hodnote 50 €
Luxusný darčekový šek s obálkou

Ako uplatniť darčekový šek?

Šek funguje ako klasická bankovka, takže sa dá uplatniť na nákup nového a aj akčného tovaru. Pri nákupe v predajni stačí predložiť darčekový šek odbornému poradcovi pri pokladni. Platnosť darčekového šeku je 3 mesiace od zakúpenia. Pozor, nedá sa uplatniť v e-shope a nevzťahuje sa naň AKCIA 3+1 zdarma.

Darčekové šeky kúpite v ktorejkoľvek značkovej predajni BANDI. Pozrite sa, ktorú predajňu Pánske obleky BANDI máte najbližšie.

Tip pre vás

Darujete radšej konkrétnu vec? Inšpirujte sa zaručenými tipmi na dokonalé darčeky pre mužov, ktoré urobia radosť.

Mohlo by vás zaujímať