Doplnky

Klasické pánske kravaty

Pánske kravaty BANDI sú symbolom dokonalého štýlu a elegancie pre všetky vaše pracovné a spoločenské príležitosti. Perfektne doladia každý outfit do spoločnosti, práce, voľný čas a umožnia vyjadriť vašu individualitu.

Elegancia pre moderného muža

Kolekcia značkových kravát BANDI, navrhnutá v duchu nadčasovej elegancie a súčasných trendov, ponúka jedinečné módne doplnky v špičkovom prevedení. Originálny dizajn a pestrá škála farieb a vzorov otvárajú nekonečné možnosti pri stylingu všetkých vašich outfitov.

Klasické kravaty BANDI umocnia váš elegantný vzhľad

Modely kravát BANDI sú k dispozícii v dĺžke 150 a 160 cm a dvoch obľúbených strihoch (Slim a Tailored). Ľahko si tak vždy vyberiete ideálny kúsok podľa svojho štýlu, typu postavy a príležitosti na ktorú sa chystáte.


Prezrite si základné rozdelenie klasických pánskych kravát BANDI na rôzne typy udalostí podľa dizajnu a vhodnej farebnosti.

1. Univerzálne kravaty BANDI

Noblesa na každý deň a príležitosť

Štýlové kravaty na všetky udalosti ocení určite každý muž. Elegantné univerzálne modely sa dajú ľahko kombinovať s rôznymi košeľami k pánskemu obleku alebo ležérnemu saku. Vyberať môžete zo širokej palety farieb a vzorov – obľúbené sú predovšetkým kravaty v odtieňoch modrej, sivej a vínovočervenej.

Decentne tmavá kravata spolu so svetlým oblekom – ideálny outfit na pracovný pohovor v letnom období

Všestranné modely kravát BANDI ponúkajú dokonalú kombináciu flexibility a modernej elegancie. Perfektne doladia váš outfit na pracovné schôdzky, prijímací pohovor alebo na skúšky počas štúdia. Pristať vám budú tiež na slávnostných udalostiach, ako sú svadby či rodinné oslavy a na spoločenských a kultúrnych akciách.


2. Kravaty do práce

Profesionalita so štýlom

V pracovnom prostredí, kde perfektný dojem často rozhoduje o vašom úspechu, sú kravaty veľmi dôležitým prvkom oblečenia. Ideálnou voľbou na každodenné nosenie do kancelárie alebo pracovný obed sú elegantné kúsky v decentných farbách – s diagonálnymi pruhmi alebo jemným vzorom.

Typická pracovná kravata s pruhmi – zdôrazní vaše sebavedomie a profesionalitu

Profesionáli, ktorí potrebujú zapôsobiť počas dôležitých obchodných schôdzok alebo na medzinárodnej konferencii, ocenia výrazné červené modely. Zdôraznia vaše sebavedomie a nechajú vyniknúť osobnú charizmu.

Tip pre vás

Kravaty do práce pravidelne striedajte, aby kolegovia nezískali dojem, že nosíte stále to isté a nedbáte o seba. Obstarajte si preto na výber dostatočnú zásobu elegantných kravát BANDI do svojho šatníka.


3. Slávnostné a spoločenské kravaty

Elegancia na výnimočné chvíle

Mužov, ktorí si naplno užívajú vybranú spoločnosť a chcú urobiť vždy najlepší dojem, zaujmú honosné modely pánskych kravát BANDI s miernym leskom. Noste ich s eleganciou a štipkou hravosti spolu s pánskou vestou. Pre nezabudnuteľný dojem z vašej prítomnosti počas dňa na svadbách alebo po západe slnka na plesoch.

Slávnostný model kravaty s jemným leskom a vreckovkou do saka

Pri výbere kravaty zohľadnite farbu šiat svojej partnerky. Jednoducho sa tak zladíte a budete pôsobiť ako dokonalý pár. Pridajte tiež vreckovku do saka – okamžite oživí váš vzhľad, dodá vám kvapku elegancie naviac a pripraví vás na každú spoločenskú udalosť.

Tip pre vás

Pánska kravata je jedinečný módny doplnok, ktorý dokáže premeniť váš pracovný outfit na spoločenský v jednom kroku. Pozrite sa, ako na to, a dolaďte svoj vzhľad k dokonalosti na každú udalosť.


Špičková kvalita bez kompromisov

Kolekcia pánskych kravát BANDI spojuje moderný luxus s nadčasovou eleganciou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Ponuka štýlových modelov prináša široký výber farieb a vzorov. Vďaka dvom strihom, REGULAR a SLIM, skvelo sadnú každej mužskej postave.

Detail jemného vzoru kravaty BANDI na každú pracovnú a spoločenskú udalosť

Jedinečný materiál sa nekrčí, kravata si tak zachová svoj perfektný tvar a vám zaistí dokonalý vzhľad po celý deň. Ľahko sa viaže a látka sa nešmýka – preto kravatový uzol zostane pevne na svojom mieste.


Vyberte si z kolekcie pánskych kravát BANDI

Prezrite si aktuálnu ponuku celej kolekcie pánskych kravát BANDI na každú príležitosť. Vyberte si tú pravú práve pre vás, podľa typu postavy a udalosti, na ktorú sa chystáte. Príďte si vyskúšať a zakúpiť elegantné modely v najbližšej značkovej predajni BANDI.


Navštívte značkovú predajňu BANDI

Nie ste si istí, ktorú kravatu si vybrať? Príďte sa poradiť s profesionálmi do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI. Pri šálke lahodnej kávy alebo iného osviežujúceho nápoja vám odborní poradcovia ochotne pomôžu vybrať ten pravý model. Poradia tiež, ako ho nakombinovať spoločne s košeľou, svetrom, sakom a ďalšími módnymi doplnkami.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať