Doplnky

Kožené peňaženky BANDI

Vyjadrite svoj zmysel pre jedinečný štýl pri voľbe peňaženky, ktorú nosíte každý deň. Elegantné modely BANDI z prvotriednej hovädzej kože sú nadčasovým módnym doplnkom mužov, ktorí dbajú o svoj vzhľad. Luxusné kúsky poskytujú dostatok priestoru na uloženie peňazí, platobných kariet a dokladov.

Elegancia minimalizmu

Praktická veľkosť peňaženky je ideálna do náprsného vrecka saka a zadného vrecka nohavíc. Elegantný model vyniká hladkým povrchom najjemnejšej hovädzej kože so špeciálnym pull-up efektom. Kožená peňaženka tak bežným používaním získava svoj jedinečný a neopakovateľný vzhľad.

Kožená peňaženka sa pohodlne zmestí do náprsného vrecka saka a zadnej kapsy nohavíc

Priestorná a moderná

Peňaženka je prehľadne rozdelená tak, aby ste všetko potrebné hneď našli. Štyri priehradky poskytujú dostatok priestoru pre všetky nevyhnutné karty a doklady. Dvojdielny priestor na peniaze zaisťuje jednoduchý a rýchly prístup k bankovkám, vrecúško na mince zase k drobným.

S elegantnou peňaženkou BANDI Casetti zanecháte pri každej platbe nezabudnuteľný dojem

Čierna a hnedá klasika

Vyberajte farbu peňaženky podľa vlastného vkusu a štýlu. Krása hnedej kože ju dodáva klasický vzhľad a je ľahko kombinovateľná s ostatnými doplnkami. Luxusný čierny model je skvelá voľba na každodenné nosenie, vďaka svojej nadčasovej farebnosti pôsobí veľmi elegantne.

Luxusná peňaženka Casetti je vyrobená z prvotriednej hovädzej kože

Prvotriedny materiál a spracovanie

Peňaženka BANDI je synonymom pre neokázalú eleganciu a praktický luxus. Majstrovské spracovanie pravej hovädzej kože doplňuje jednoduchý dizajn bez ozdôb a zapínania. Minimalistické prevedenie z nej robí dokonalý nadčasový doplnok pre mužov s vášňou pre jedinečný štýl a špičkovú kvalitu.

Tip

Peňaženka BANDI je ideálnym darčekom pre každého muža, ktorý ocení kvalitu. Kúpiť kvalitný a vkusný darček, ktorý muži ocenia nie je jednoduchá úloha. Netrápte sa a inšpirujte sa tipmi na dokonalé darčeky pre muža k narodeninám a ďalším príležitostiam a kúpte mu darček, ktorý prinesie úprimnú radosť.


K peňaženkám odporúčame

Hľadáte štýlovú a praktickú tašku na svoj laptop a pár osobných drobností? Obstarajte si koženú tašku na notebook BANDI Atessio, ktorá má vnútorný priestor prispôsobený tak, aby sa tam zmestilo všetko, čo úspešný muž potrebuje. Do tašky bezpečne uložíte elektroniku, peňaženku a ďalšie drobnosti.


Vyskúšajte si peňaženku v predajni

Navštívte najbližšiu značkovú predajňu BANDI a vyskúšajte si štýlovú peňaženku a ďalšie kožené doplnky. Postará sa o vás tím odborných poradcov, ktorí vám pomôžu vyberať z kolekcií oblekov a ďalšieho pánskeho oblečenia a módnych doplnkov, zatiaľ čo si vychutnáte šálku vynikajúcej kávy BANDI.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať