Doplnky

Obal na oblek BANDI z netkanej textílie

Ochráni vaše oblečenie v skrini aj na cestách

Obal na pánsky oblek je neoddeliteľnou súčasťou šatníka každého muža. Či už vám oblek visí v skrini alebo ho často prevážate na cestách, vždy by ste ho mali mať v obale. Vďaka nemu vám totiž oblek vydrží omnoho dlhšie ako nový. Univerzálnu ochranu vášho oblečenia predstavuje obal BANDI. Prečítajte si, prečo je vhodné tento jedinečný obal na oblek vlastniť.

Univerzálny obal na oblek BANDI – dokonale chráni vaše oblečenie v skrini aj na cestách

Pevný materiál a praktická farba

Obal je vyrobený z netkanej textílie, ktorá je priedušná. Vďaka tomu oblek dýcha, nezatuchne a nezaparuje sa. Zároveň je tento materiál dostatočne pevný, a tak zabráni poškodeniu saka aj nohavíc obleku. Návrhári z BANDI vybrali pre obal čiernu farbu, predovšetkým kvôli praktickosti. Ak sa obal zašpiní, nie je to vidieť tak veľmi ako na svetlých farbách.

Značkový obal na oblek BANDI
Obal BANDI chráni vaše oblečenie v skrini aj na cestách

Jednoduché uloženie oblečenia

V hornej časti obalu je otvor na prestrčenie háčika ramienka s odevmi a pre zavesenie na vešiak. Po celej dĺžke jednej strany je posuvný zips, ktorý vám umožní ľahko uložiť oblečenie do obalu. Ak potrebujete previezť pánsky oblek, je pre vás práve tento obal vhodným riešením ochrany proti zašpineniu alebo poškodeniu.

Univerzálne využitie

Obal BANDI skvele využijete nie len pre váš pánsky oblek, ale tiež pre ďalšie oblečenie, ako sú kabát alebo aj košele a nohavice. Po zložení napoly môžete obal navyše nosiť rovnako pohodlne ako nákupnú tašku alebo cestovnú batožinu. Praktický obal BANDI kúpite ľahko z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk alebo tiež v ktorejkoľvek predajni BANDI. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Cena obalu na pánsky oblek je 11,60 € a oceníte jeho univerzálne využitie.

Tip navyše

Čo môže byť horšie, než sa tešiť na slávnostnú udalosť a priviezť si na oslavu zašpinené šaty? Preto obal odporúčame tiež ženám pre ochranu šiat. Využijú ho nie len manažérky, ale aj nevesty, účastníčky svadieb alebo ženy, ktoré sa chystajú na ples.

Mohlo by vás zaujímať