Elegantné pánske doplnky

Obal na oblek BANDI z netkanej textílie – ochráni oblečenie v skrini aj na cestách

Obal na pánsky oblek je nedeliteľnou súčasťou šatníka každého muža. Nech už váš oblek visí v skrini alebo ho často prevážate na cestách, vždy by ste ho mali mať zabalený do obalu na oblek. Vďaka ochrane, ktorú obal poskytuje, vám oblek vydrží oveľa dlhšie ako nový. Univerzálne využitie vám poskytuje obal na oblek BANDI z netkanej textílie, ktorý chráni vaše oblečenie pred prachom a škodcami v skrini aj pred poškodením a zašpinením pri cestovaní.

Obal z dielne BANDI skvele využijete pri akomkoľvek oblečení, ako sú napríklad oblek, kabát alebo aj dámske šaty. Po zložení na polovicu a zapnutí na cvočky, môžete obal navyše pohodlne nosiť ako nákupnú tašku alebo cestovnú batožinu.

Obal na oblek BANDI z netkanej textílie
Obal na oblek BANDI z netkanej textílie

Univerzálny obal z netkanej textílie

Obal na oblek BANDI je vyrobený z materiálu netkaná textília, ktorý je priedušný. Vďaka tomu bude oblek dýchať, nezatuchne a nezaparí sa. Čierna farba obalu na oblek je zvolená predovšetkým kvôli praktickosti. V prípade, že sa obal zašpiní, nie je to tak znateľné, ako pri svetlých farbách obalov.

V hornej časti obalu je otvor pre prestrčenie háčika vešiaku s oblečením a pre zavesenie na nástenný alebo iný vešiak. Po celej dĺžke jednej strany je posuvný zips, ktorý vám umožní ľahko vložiť oblečenie do obalu. Ak potrebujete cestovať s pánskym oblekom, je práve tento obal pre vás vhodným riešením ochrany proti ušpineniu alebo poškodeniu.

Cena obalu na oblek je 9,32 € a vďaka jeho rozmerom, 100 centimetrov na výšku a 60 centimetrov na šírku, do neho pohodlne vložíte všetko potrebné oblečenie.

Obal na oblek BANDI

Tip navyše

Obal odporúčame taktiež ženám pre ochranu šiat. Obal na šaty využijú nie len manažérky, ale aj nevesty, účastníčky svadieb alebo ženy, ktoré sa chystajú na ples. Dostatočne hrubý materiál z netkanej textílie zamedzí poškodeniu kostýmov alebo šiat. Čo môže byť horšie, ako sa tešiť na nejakú udalosť a priniesť si na ňu ušpinené šaty?

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.