Doplnky

Elegantné pánske šály BANDI

Praktický doplnok, ktorý vás v zime zahreje

Štýlový pánsky šál vynosíte napríklad k pánskemu kabátu, saku aj bunde. Skvele sa hodí na cesty do práce, spoločnosti alebo na voľný čas. Navyše vďaka jedinečnému materiálu sa v ňom budete cítiť príjemne, a ešte vás zahreje.

Obojstranné pánske šály BANDI – náhľad

Z akých farieb máte na výber?

Návrhári z BANDI vytvorili sériu pánskych šálov v najrôznejších módnych farbách, takže ich skombinujete s akýmkoľvek oblečením. Vyberať môžete napríklad z odtieňov elegantnej modrej, štýlovej bordó, praktickej sivej alebo originálnej zelenej farby.

Pánsky šál BANDI, model DAMIANI 01
Pánsky šál BANDI, model DAMIANI 02

Dokonale jemný materiál pre vaše pohodlie

Elegantné pánske šály BANDI sú vyrobené z exkluzívneho materiálu zloženého z 45 % polyestru, 20 % nylonu, 20 % akrylu a 15 % vlny. Vďaka tejto jedinečnej zmesi látok sú šály veľmi príjemné na dotyk, takže vás nebudú hrýzť. Prímes vlny vám zaistí, že vás šál zahreje aj v mrazivých dňoch.

Pánská šála BANDI, model VILLANI 01
Pánská šála BANDI, model VILLANI 02

Ak preferujete nákup cez internet, odporúčame vám vybrať si pánsky šál z pohodlia vásho domova v e-shope www.BandiVamos.sk.

Alebo si príďte elegantné šály vyskúšať priamo do kamennej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom tak, aby ste vypadali skvele. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Premýšľate nad originálnym darčekom nielen pre muža? Potom je pre vás štýlový šál ideálna voľba. Nechajte si ich zabaliť do originálnej darčekovej krabičky BANDI a urobte radosť vašim blízkym.

Mohlo by vás zaujímať