Elegantné pánske doplnky

Obojstranné pánske šály BANDI – príjemne zahrejú a skvele oživia váš vzhľad

Hodil by sa vám do šatníka šál, ktorý vás spoľahlivo zahreje a navyše skvele oživí váš outfit? Potom sú pre vás nové šály BANDI z modelovej rady DAMIANI a VILLANI tou pravou voľbou. Perfektne doplní váš kabát, sako aj bundu. Vynosíte ich do zamestnania aj vo voľnom čase, napríklad do mesta, na prechádzku alebo pri ceste na ples.

Obojstranné šály majú na každej strane iný originálny design. Vďaka tomu získate dve varianty za cenu jednej. Pozrite sa, z akých vzrorov a farieb môžete vyberať, aby ste vyzerali dokonale.

Obojstranné pánske šály BANDI - náhľad

Pánsky šál BANDI, model DAMIANI

Každú stranu šálu zdobí úplne rozdielny vzor. Elegantný geometrický vzor sa skvele hodí ako doplnok kabátu pre cestu do zamestnania alebo na ples. Originálne bodky zase dokonale oživia váš voľnočasový outfit. Vždy budete vyzerať elegantne a urobíte skvelý dojem.

Vyberať môžete z doch farebných variánt. Základom oboch je elegantná šedá farba. Model DAMIANI 01 ju kombinuje s tmavomodrým vzorom, model DAMIANI 02 zdobí vzor v bordovej farbe.

Pánske šály DAMIANI sú vyrobené z kvalitného materiálu. Vďaka tomu vás šál nebude hrýzť a spoľahlivo si udrží tvar, nech ho uviažete akokoľvek.

Pánsky šál BANDI, model DAMIANI 01
Pánsky šál BANDI, model DAMIANI 01
Pánsky šál BANDI, model DAMIANI 02
Pánsky šál BANDI, model DAMIANI 02
Pánsky šál BANDI, model DAMIANI 02 v outfite
Pánsky šál BANDI, model DAMIANI 02 v outfite

Pánsky šál BANDI, model VILLANI

Pánske šály VILLANI kombinujú dve originálne farby, ktoré vychádzajú z aktuálnych módnych trendov. Na každej strane šálu prevláda jedna farba. Máte tak jedinečnú príležitosť zvoliť si farebnú variantu podľa vášho aktuálneho outfitu. Môžete si byť istí, že budete vždy dokonale zladení, nech už mierite do zamestnania, na ples alebo do kaviarne.

Model VILLANI 01 kombinuje tmavomodrú a bordovú farbu. Model VILLANI 02 potom elegantne prepája tmavomodrú so svetlomodrou farbou.

Pánská šála BANDI, model VILLANI 01 – modrá šála v kombinaci s bordó
Pánská šála BANDI, model VILLANI 01
Pánská šála BANDI, model VILLANI 02 – tmavě modrá šála v kombinaci se světle modrou
Pánská šála BANDI, model VILLANI 02
Pánská šála BANDI, model VILLANI 02 v outfitu – modrá šála s šedým kabátem
Pánská šála BANDI, model VILLANI 02 v outfitu

Kde šál kúpite?

Nakupujte z pohodlia vášho domova v e-shope v sekcii pánske šály, kde si môžete prezrieť všetky modely. Alebo si príďte šál vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Naši odborní poradci vám radi s výberom pomôžu, aby ste vyzerali naozaj dokonale.

Tip navyše

Šál sa skvele hodí ku kabátu. Pozrite sa na ponuku vlnených pánskych kabátov BANDI, ktoré v zime spoľahlivo zahrejú.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.