Doplnky

Pánske traky BANDI

Pánske traky sú veľmi štýlovou alternatívou k opaskom. Kolekcia exkluzívnych modelov BANDI je navrhnutá poctivo s dôrazom na detail, prvotriednu kvalitu a najnovšie trendy v pánskej spoločenskej móde. Jedinečné prevedenie v klasickom aj nevšednom dizajne sa postará o vašu eleganciu a navyše, umožní vyjadriť váš osobitý štýl.

Pánské šle BANDI Bruno Maron
Pánske traky BANDI Bruno Maron vkusne doladia váš outfit

Nestrácajte čas neustálym popoťahovaním nohavíc! Pánske traky BANDI ich vždy udržia na správnom mieste. Môžete si ich vziať k obleku, voľnočasovým nohaviciam alebo džínsam. Nikdy ich však nenoste spolu s opaskom, pretože by ste tým porušili spoločenskú etiketu a celkový dojem by nepôsobil veľmi dobre.

Elegantné pánske traky sú ideálnym doplnkom pre tých, ktorí si potrpia na pohodlie a dokonale upravený vzhľad.


Pozrite si základné rozdelenie kolekcie pánskych trakov BANDI na rôzne typy príležitostí na základe ich farebnosti a prevedenia.

1. Pánske traky BANDI v klasickom prevedení

Elegancia na každú príležitosť

Do práce, na spoločenskú príležitosť aj v čase svojho voľna – pánske traky BANDI vynosíte kamkoľvek. Na formálne príležitosti si zvoľte elegantný dizajn aj farby. Ideálne sú modely v decentných odtieňoch a bez vzoru. Plesový outfit s noblesným tmavým oblekom vkusne doplnia traky v čiernej, tmavomodrej alebo hnedej farbe.

Černé pánské šle BANDI Astro Nero
Čierne pánske traky BANDI Astro Nero pre milovníkov klasickej elegancie

Noblesa pre výnimočné chvíle

Ak si zvolíte mimoriadne slávnostný smokingový outfit, najvhodnejšou voľbou spomedzi doplnkov sú práve pánske traky. Zabezpečia, aby vaše nohavice zostali v rovnakej výške po celý čas a nechajú vyniknúť smokingový pás, ktorý je typickou súčasťou stylingu „black tie“ (spoločenský odev najvyššieho stupňa formálnosti).

2. Pánske traky BANDI v modernom dizajne

Hravosť s osobitým štýlom

Elegantný doplnok moderných džentlmenov je dokonalým spôsobom, ako vyjadriť svoju individualitu. Na voľný čas alebo netradičné spoločenské príležitosti, akými sú svadby s kreatívnou koncepciou, sa nemusíte báť výraznejších kúskov. Váš vzhľad výborne oživia originálne vzory a nevšedné farby trakov BANDI.

Pánske traky BANDI Vinci Sangre s jemným vzorom sú originálnym doplnkom pre ženícha

Maximálne pohodlie a dokonalý štýl

Radi sa štýlovo obliekate a zároveň si potrpíte na pohodlie? Potom sú pre vás pánske traky BANDI tým pravým riešením. Zabezpečia komfort mužom so štíhlou, štandardnou aj nekonfekčnou postavou a trochu väčším bruškom. Výhodami sú tiež jednoduché polohovanie dĺžky a praktické kovové klipsne, ktoré pripnete na akékoľvek nohavice.

Výnimočný dizajn a prvotriedna kvalita

Štýlové pánske traky BANDI, navrhnuté v obľúbenom dizajne v tvare písmena „Y“, sú zhotovené z veľmi kvalitného elastického materiálu. Kožené prvky im dodávajú pečať luxusu a poskytujú mimoriadnu odolnosť. Farbu usne si môžete vybrať z čierneho alebo hnedého prevedenia a zladiť ju tak s farbou obuvi.


K pánskym trakom BANDI odporúčame

Radi tvoríte elegantné outfity vo vlastnom, neopakovateľnom štýle? Vyberte si k trakom novú košeľu a bavlnené chinos nohavice zo širokej ponuky farieb a strihov v najbližšej značkovej predajni BANDI. Zanechajte dokonalý dojem v každej situácii.


Vychutnajte si naozajstný zážitok z nakupovania

Máte pochybnosti, či si vyberiete tie pravé traky? Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a zverte sa do rúk odborných poradcov. Ochotne vám, pri šálke lahodnej kávy alebo pohári niečoho tvrdšieho, pomôžu s výberom všetkých doplnkov, oblečenia a obuvi.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať