Doplnky

Pánske úzke kravaty – moderný retro vzhľad

Pánske kravaty BANDI so zúženou šírkou sú navrhnuté podľa najnovších svetových trendov. Slávia svoj návrat do pánskych šatníkov a stali sa obľúbeným doplnkom mužov všetkých vekových kategórií, ktorí vyznávajú osobitý štýl.

Slim úzka kravata vám dodá svieži mladistvý vzhľad, či už si ju uviažete do práce alebo do spoločnosti. Pozrite sa, ako ju môžete nosiť a farebne kombinovať s panskými košeľami.

Pánske úzke kravaty BANDI – pre váš štýlový vzhľad

Popis pánskych kravát

Pánske úzke kravaty tzv. slim sa vyznačujú šírkou od 5 do 6 cm. Vďaka tomu ich môžete viazať do malých jednoduchých kravatových uzlov. Takto uviazané, najlepšie sedia v úzkych golieroch košele. Tento druh kravát môžete vziať na akúkoľvek pracovnú, resp. spoločenskou udalosť. Pre svoj vzhľad s nádychom ležérnosti sa stali obľúbeným doplnkom tiež k voľnočasovej móde.

Pri výrobe pánskych kravát je používaný prvotriedny materiál, ktorý sa spracováva najmodernejšou technológiou. Jemný materiál z polyestru dodáva kravatám prestížny vzhľad a praktické vlastnosti. Kravaty sa nekrčia, sú odolné proti opotrebovaniu a ľahko sa čistia.

Pozrite sa na široký výber pánských slim kravát priamo z pohodlia vášho domova v e-shope BandiVamos.sk.

Moderná klasika

Vďaka zúženej šírke pristane slim kravatám jednofarebnosť. Kravaty v matnom prevedení využijete k panskému obleku napríklad do práce alebo k voľnočasovej móde. Napríklad klasickým trendom je čierna matná slim kravata, ktorá je univerzálna pre každú príležitosť. Na spoločenské udalosti odporúčame nosiť kravaty v pastelových farbách s leskom.

Návrat retro vzorov

Pánske slim kravaty BANDI sú navrhnuté v mnohých farebných vzoroch, ktoré jednoducho zladíte s košeľou. Diagonálne a zvislé pruhy, károvanie alebo jemná textúra kopírujú retro trendy, ktoré sú v súčasnosti veľmi obľúbené. Skvele doplnia každý váš outfit do práce, do spoločnosti aj vo voľnom čase.

Príklad pánskej úzkej kravaty
Príklad pánskej úzkej kravaty

Jednoduchý trik

Chcete vyzdvihnúť váš osobitý štýl a vyniknúť medzi ostatnými? Vyskúšajte vložiť vreckovku do náprsného vrecka vášho saka. Tento pánsky doplnok efektívne oživí váš outfit do práce i na spoločenské podujatia. Pozrite sa na široký výber pánskych vreckoviek BANDI v rôznych vzoroch a farbách.

Rada pre vás

Aby bola kravata tou pravou ozdobou vášho outfitu, musí vám perfektne sedieť košeľa. Príliš širokú alebo tesnú košeľu nezachráni ani dokonalá kravata. Pozrite sa, ako vybrať správny typ košele.

Mohlo by vás zaujímať