Doplnky

Pánske vlnené kravaty BANDI – výnimočný doplnok pre výnimočných mužov

Aj vo svete kravát sa nájdu takzvané umelecké kúsky. Medzi nich určite patria exkluzívne vlnené kravaty, ktoré sú jedinečné svojou štruktúrou látky. Originálne pánske vlnené kravaty BANDI dokonale oživia váš elegantný vzhľad v zamestnaní aj vo voľnom čase.

Odporúčame ich nosiť k obleku, voľnočasovému saku alebo len ako doplnok vašej obľúbenej košele. Pri každej príležitosti dodajú vášmu outfitu na osobitosti. Budete vyzerať štýlovo a vaše okolie rozhodne zaujmete.

Vlnené kravaty – do práce, spoločnosti aj pre váš voľný čas

Jedinečná štruktúra látky

Vďaka jedinečnej štruktúre látky pôsobia vlnené kravaty elegantným a zároveň ležérnejším dojmom. Preto sa výborne hodia do práce, rovnako tak do kaviarne, na prechádzku mestom alebo na posedenie s priateľmi. Ak sa radi obliekate podľa najnovších módnych trendov, nemali by vlnené kravaty chýbať vo vašom šatníku.

Fialová vlnená kravata LIBERO
Šedá vlnená kravata LIBERO
Modrá vlnená kravata LIBERO

Štýlový dizajn a farby

Vybrať si môžete zo širokej ponuky štýlových kravát rôznych farieb a vzorov. Zvoľte napríklad kravatu vo farbe bordó, tyrkysovej, šedej či tmavomodrej presne podľa vášho vkusu. Každá z nich je zdobená diagonálnymi pruhy či vzorom rybacej kosti.

Medzi vlnenými kravatami BANDI si vyberú muži vyznávajúci elegantnú klasiku aj muži preferujúci moderný štýl. Kravaty z tejto novej kolekcie sú totiž ušité v klasickom širokom strihu ako aj v modernom úzkom strihu SLIM. Exkluzívny materiál zo 100% vlny zaručuje, že vám kravata vydrží dlho ako nová.

Zaujali vás kravaty na obrázkoch? Pozrite si kompletnú ponuku pánskych vlnených kravát v e-shope www.BandiVamos.sk, kde si isto vyberiete kravatu vašich snov. Ak si chcete prehliadnuť kravaty z blízka, odporúčame vám navštíviť najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať