Doplnky

Slávnostné pánske regaty

Hľadáte mimoriadne elegantný módny doplnok na slávnostné udalosti? Regata – honosná francúzska kravata s typickým štruktúrovaným uzlom dodá vášmu vzhľadu skutočnú vznešenosť. Vďaka klasickému dizajnu s moderným nádychom a výberu noblesných farieb modelov BANDI dokonale doladíte každý svoj outfit.

Výrazný outfit s regatou BANDI pre ženícha, ktorý chce zapôsobiť výnimočným vzhľadom

Návrhári značky BANDI pripravili regaty pre vaše maximálne pohodlie s už zaviazaným uzlom. Nemusíte sa tak venovať náročnej príprave, ani zložitému viazaniu a ušetríte tým svoj drahocenný čas. Regatu jednoducho umiestnite pod golier košele, zapnete vzadu na háčik a môžete vyraziť do spoločnosti.

Osviežujúca elegancia na svadby

Moderná regata je obľúbeným doplnkom k obleku pri honosných denných a večerných spoločenských príležitostiach. Skvele sa hodí na svadby a plesy s kreatívnou koncepciou. Ako vysoko elegantná alternatíva ku kravatám a tradičným motýlikom dodá vášmu outfitu hravú ľahkosť a originalitu.

Noblesný outfit pre ženícha s bielou regatou BANDI na tradičnú a honosnú svadbu

Osviežujúci módny doplnok dokonale zvýrazní radostnú a slávnostnú atmosféru svadby. Elegantnému outfitu s oblekom a bielou košeľou dodá nezameniteľný pôvab a osobitosť. Ženíchom odporúčame vyberať regaty podľa farby šiat a doplnkov nevesty. Aby všetkým bolo na prvý pohľad jasné, že patríte k sebe.

Originalita do večernej spoločnosti

Jemne výstredná regata je perfektnou voľbou doplnku pre mužov, ktorí chcú vyniknúť vo večernej spoločnosti. Do plesového outfitu vnesie iskru hravosti, pritom zachová jeho eleganciu a formálny charakter. Odporúčame rafinované kombinácie obleku a tmavej košele s regatou, alebo tradičný styling s bielou košeľou v duchu klasickej elegancie.

Kreatívny plesový outfit s regatou BANDI pre mužov, ktorí chcú vyniknúť

Idete na ples a chcete zapôsobiť na svoju partnerku a okolie, ale nie ste si istí, ako na to? Prečítajte si, ako sa na túto slávnostnú udalosť správne obliecť, aby ste urobili perfektný dojem.

Krása v každom detaile

Navrhnutá s mimoriadnou pozornosťou k detailom ponúka kolekcia pánskych regát BANDI paletu decentných farieb – pre ľahké kombinovanie s ostatnými kúskami vášho slávnostného odevu. Jedinečný dizajn v sebe s moderným minimalizmom spojuje klasické honosné prvky, typické pro tento okázalý módny doplnok.

Detail materiálu a štruktúrovaného uzla regaty BANDI

Luxusný vzhľad

Unikátny nekrčivý materiál s jemným leskom dodáva regatám luxusný charakter. Vďaka tomu si zachovávajú svoj perfektný tvar, zaručia vám eleganciu a bezchybný vzhľad počas celej doby nosenia. Súčasťou balenia každého modelu je aj vreckovka v rovnakom dizajne, aby ste mohli svoj outfit doladiť do posledného detailu.

Tip pre vás

Svoj oblek s košeľou a regatou pre mimoriadnu eleganciu doplňte pánskou vestou. Umožní vám v spoločnosti, mimo hlavný obrad, odložiť sako a dopriať si väčšie pohodlie. Pozrite sa na ponuku pánskych viest BANDI, vyberte si farbu a strih podľa vašich predstáv.


K regatám odporúčame

Vyberte si k svojmu slávnostnému outfitu elegantnú košeľu. Pozrite sa na širokú ponuku nových modelov spoločenských košieľ BANDI aj štýlových kúskov s akčnou zľavou. Príďte si ich vyskúšať do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI.


Nechajte si poradiť od odborníkov

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a pri šálke lahodnej kávy alebo niečoho ostrejšieho preberiete s odbornými poradcami svoje priania. Ochotne vám pomôžu vybrať ideálnu farbu a dizajn regaty, poradia tiež, ako ju vhodne kombinovať s oblekom, košeľou, vestou a všetkými ďalšími doplnkami.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať