Oblečenie

Originálne pánske košele LUCEDUX na slávnostné príležitosti

Jedinečná kombinácia lesku a matu dodá vášmu vzhľadu na osobitosti

Pánske košele LUCEDUX sa perfektne hodia pre mužov, ktorí chcú zvoliť originálny a aj napriek tomu veľmi elegantný štýl. Oceníte ich tiež aj v tom prípade, ak sa neviete rozhodnúť či si kúpiť matnú, či lesklú košeľu. Decentná kombinácia matných a lesklých prúžkov skvele oživia váš oblek na ples, svadbu či inú spoločenskú udalosť. Dvojitá manžeta doplnená manžetovými gombíkmi dokonale zdôrazní váš slávnostný vzhľad. Urobíte tak naozaj výnimočný dojem.

Pánska košeľa z modelovej rady LUCEDUX

Štýlové i elegantné farby

Košele LUCEDUX môžete vyberať v troch farebných variantách. Štýlovú čiernu a šedú košeľu oceníte hlavne v chladnejších mesiacoch, ktorým vládnu tmavšie odtiene farieb. Perfektne doplnia váš oblek na ples, do tanečnej alebo na oslavu jubileá. Elegantnú bielu košeľu vynosíte po celý rok. Využijete ju na všetky spoločenské udalosti, a to vrátane formálnych plesov. Tiež sa ideálne hodia pre ženícha alebo svadobného hosťa.

Pánska košeľa LUCEDUX Nero
Pánska košeľa LUCEDUX Grigio
Pánska košeľa LUCEDUX Bianco

Dokonale sediaci strih pre každú postavu

Pánske košele LUCEDUX zakúpite v troch rôznych strihoch. Vyberiete si tak košeľu, ktorá vám dokonale sadne. Budete sa v nej cítiť pohodlne a tiež tak aj vyzerať.

Ak radi nosíte moderné zoštíhlené košele, zvoľte strih SLIM. Priliehavý strih perfektne zdôrazní mužnosť vašej postavy. Podobný efekt vám ponúkne aj košeľa v uvoľnenejšom mierne zoštíhlenom strihu REGULAR. Dva farebné modely košele LUCEDUX zakúpite tiež v rovnom strihu FORMAL. Ten vám poskytne dostatok voľnosti v pohybe a skvele zakryje prípadné nedokonalosti postavy.

Exkluzívny materiál pre vaše pohodlie a dokonalý vzhľad

Košele LUCEDUX sú ušité z exkluzívnej látky, ktorá sa skladá z 40 % bavlny, 40 % viskózy a 20 % polyesteru. Už pri prvom obliekaní oceníte, aká príjemná je táto látka na dotyk. Navyše vďaka unikátnemu zloženiu materiálu sú košele priedušné a nekrčia sa. V každej situácii vám tak ponúknu maximálne pohodlie a dokonalý vzhľad.

 

Nakupujte košele LUCEDUX v e-shope www.BandiVamos.sk, kde si môžete prezrieť všetky aktuálne farby a veľkosti. Ak si nie ste istý výberom správnej veľkosti, príďte si košeľu vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom, aby ste vyzerali skvele.

Rada pre vás

Ak chcete dotiahnuť váš spoločenský outfit k dokonalosti, doplňte košeľu LUCEDUX elegantnou pánskou kravatou BANDI. Vyhnite sa však kravatám s diagonálnymi (šikmými) pruhmi. Tieto kravaty sa hodia predovšetkým do práce.

Mohlo by vás zaujímať