Oblečenie

Pánska vesta BANDI Marlone Antracit, Tailored Fit

Chcete vyzerať v spoločnosti aj v práci naozaj elegantne? Doplňte svoj outfit štýlovou pánskou vestou, ktorá vám dodá výnimočnosť. Decentná sivá vesta BANDI Marlone sa výborne hodí na slávnostné spoločenské príležitosti. Skvelý dojem zanecháte aj v práci, na obchodnom stretnutí alebo vo voľnom čase.

Štýlová vesta BANDI Marlone Antracit je elegantným a praktickým doplnkom dokonalého outfitu do práce aj spoločnosti

Skvelá voľba k obleku do práce aj na ples

Jednoduchá vesta bez chlopne zaujme minimalistickým dizajnom. V práci v nej vynikne váš profesionálny vzhľad a ľahšie si tak získate rešpekt u klientov, kolegov aj nadriadených. Vášmu slávnostnému outfitu naopak dodá eleganciu na večerných spoločenských podujatiach, akými sú plesy, významné večere či návšteva divadla.

Elegantný večerný outfit získate kombináciou sivej vesty BANDI Marlone s klasickým čiernym dvojdielnym oblekom

Vrchol elegancie pre ženícha

Viete ako oživiť váš svadobný outfit? Odporúčame doplniť oblek spoločenskou vestou – zapôsobíte nielen na nevestu, ale aj na svadobných hostí. Navyše, vďaka tomu, že je vesta celá ušitá z oblekovej látky, si môžete v neformálnej časti svadby odložiť sako. Zachováte si tak dokonalý spoločenský vzhľad i komfort počas celého večera.

Ženíchovi odporúčame doplniť slávnostný outfit pánskou vestou BANDI Marlone, štýlovým motýlikom, svadobným pierkom a vreckovkou

Prvotriedny materiál pre vaše pohodlie

Prírodná štruktúra antracitovej látky s vysokým obsahom vlnenej priadze dodáva veste jedinečný vzhľad. Veľmi praktický je sťahovací pásik na zadnej strane, ktorý vám umožní vestu prispôsobiť obvodu pása. Vďaka kombinácii kvalitných materiálov a praktických prvkov sa budete cítiť príjemne a pohodlne.

Cena pánskej spoločenskej vesty BANDI Marlone Antracit, Tailored Fit je 177,96 € a ľahko ju zladíte s oblekom BANDI Christello, ktorý je ušitý z rovnakej látky.

Tip pre vás

Pánske vesty odporúčame nosiť aj ako štýlovú súčasť voľnočasovej módy najmä v letnom období. Napríklad k chinos nohaviciam s elegantnou košeľou a koženými teniskami. Vyberte si zo širokého sortimentu volnočasového oblečenia a topánok vo vašej najbližšej predajni BANDI.


Nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke lahodnej kávy

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vždy vyzerali dokonale. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na oblečenie. Prečo by ste svojho poradcu na spoločenské a pracovné outfity nemohli mať aj Vy?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI, posaďte sa do jedného z pohodlných kožených kresiel a vychutnajte si šálku lahodnej kávy BANDI. O všetko ostatné sa postará tím odborných poradcov. Poradí vám s výberom vesty aj košele, vhodnej obuvi, štýlového kabátu a všetkých módnych doplnkov k vášmu obleku. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať