Oblečenie

Pánske bavlnené košele VERTICE

Pre váš perfektný vzhľad v kancelárii aj na posedení s priateľmi

Doplňte svoj outfit štýlovou košeľou z modelového radu VERTICE. Modernú košeľu s originálnym vzorom môžete nosiť vo voľnom čase aj do práce, napríklad do kancelárie alebo na pracovnú poradu. Budete tak mať istotu, že ste oblečení dokonale a zároveň v štýle najnovších módnych trendov.

Pánske košele VERTICE sú ideálnou voľbou do práce i na voľný čas

Štýlové farby a moderný strih

V ponuke sú košele v dvoch farbách, modrej a svetlej bordó. Jedinečný vzor rybej kosti oživí váš vzhľad. Košeľa je ušitá v modernom zoštíhlenom strihu SLIM, ktorý perfektne zvýrazní vaše mužné rysy. Odporúčame ho predovšetkým mužom so štíhlou a štandardnou postavou.

Pánska košeľa Vertice Chiare
Pánska košeľa Vertice Celest

Dokonalá košeľa do práce aj na voľný čas

Módne farby košele ľahko skombinujete s oblekom aj sakom na voľný čas. Vo voľnom čase tiež skvelo vynikne samostatne, k bavlneným nohaviciam alebo rifliam. Ku košeli si navyše môžete zvoliť kravatu, alebo ju iba rozopnúť na rozhalenku a vyraziť tak na posedenie s priateľmi. Prvotriedna látka obsahuje 100 % bavlny, preto sa v nej budete cítiť pohodlne v každej situácii.

Pánska košeľa Vertice Chiare na postave
Pánska košeľa Vertice Celest na postave

Pánsku košeľu si zaobstaráte z pohodlia vášho domova v e-shope BandiVamos.cz. Ak si nie istí voľbou správnej veľkosti, navštívte značkovú predajňu BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom, aby ste vyzerali skvelo. Zistite, kde sa nachádza najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Viete, že košele z tohto modelového radu skvelo využijete aj v rámci dress codu Casual? Prečítajte si, ako sa správne obliecť v štýle nedbalej elegancie, a nikdy neurobíte chybu.

Mohlo by vás zaujímať