Oblečenie

Slávnostné pánske košele LISCO s jemným leskom

Luxusné košele na ples a ďalšie spoločenské udalosti

Pánske košele BANDI z modelovej rady LISCO sú ideálnou voľbou na ples i na ďalší spoločenské udalosti, ako sú oslavy jubileí, plesy a podobne. Mierny nádych lesku dokonale zdôrazní váš slávnostný vzhľad. Rukávy zakončené dvojitou manžetou jednoducho doplníte o elegantné manžetové gombíky, ktoré dotiahnu váš luxusný outfit k dokonalosti. Svoje okolie tak zaručene oslníte.

Pánska košeľa z modelové rady LISCO

Strihy a farby pánskych košieľ LISCO

Pánske košele LISCO si môžete vyberať v troch strihových variantoch. Vďaka tomu vám košeľa dokonale padne. Budete sa v nej cítiť pohodlne a vyzerať skvele. Ak dávate prednosť modernému zoštíhlenému strihu, voľte modely SLIM LISCO. Tie dokonale zvýraznia mužnosť vašej postavy. Mierne zoštíhlený strih modelov REGULAR LISCO sa perfektne hodí pre mužov, ktorí si potrpia na pohodlie. Jeden z modelov košieľ LISCO si môžete zadovážiť aj v rovnom strihu FORMAL, ktorý perfektne zakryje prípadné nedokonalosti postavy a ponúkne vám maximálne pohodlie.

Vyberať si môžete z košieľ bordó, modrej a šedej farby. Všetky farebné varianty sa perfektne hodia pre večerné spoločenské udalosti, ako sú plesy, firemné večierky alebo oslavy jubileí. Pre denné udalosti, ako sú napríklad svadby, odporúčame nosiť košele radu LISCO najmä v zimnom období, ktorému vládnu práve tieto odtiene farieb.

Pánska košeľa LISCO Grigio
Pánska košeľa LISCO Blu
Pánska košeľa LISCO Chiare

Mierny nádych lesku vám pridá na slávnostnom vzhľade. Elegantné strieborné gombíky dokonale podčiarknu váš luxusný vzhľad.

Ku košeli získate ZDARMA exkluzívne manžetové gombíky, ktoré zdobia manžety rukávov.

Košeľa je ušitá zo 100% bavlny. Vďaka tomuto exkluzívnemu materiálu je priedušná a veľmi príjemná na dotyk. Budete sa v nej cítiť pohodlne aj po noci strávenej na tanečnom parkete.

Pánska košeľa LISCO Grigio v obleku Darquez
Pánska košeľa LISCO Blu v obleku Fiodor
Pánska košeľa LISCO Chiare v obleku Darquez

Nakupujte košele LISCO z pohodlia vášho domova v e-shope na www.BandiVamos.sk, kde si môžete prezrieť všetky aktuálne farby a veľkosti. Ak si nie ste istý výberom správnej veľkosti, príďte si košeľu vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi s výberom pomôž, aby ste vyzerali skutočne dokonale.

Rada pre vás

Dodajte vášmu outfitu na osobitosti a vyberte si manžetové gombíky BANDI, ktoré dokonale umocnia váš slávnostný vzhľad.

Mohlo by vás zaujímať