Oblečenie

Slávnostná pánska košeľa BANDI Patroni Marsala

Vitajte vo svete, kde každý outfit rozpráva váš jedinečný módny príbeh. Vyskúšajte si luxusnú košeľu BANDI Patroni Marsala vo farbe burgundského vína. Originálny slávnostný model je stvorený pre mužov, ktorí chcú zanechať nezabudnuteľný dojem na všetkých oslavných udalostiach.

Pánska košeľa BANDI Patroni Marsala zdôrazní vašu mužnú eleganciu na každej večernej udalosti

Rafinované večerné kombinácie

Pre večerne slávnostný vzhľad obliečte košeľu BANDI Patroni s tmavým oblekom, kravatou a vreckovkou. Výberom správnych doplnkov definujte formálnu úroveň vášho spoločenského outfitu. Využite univerzálne manžety košele a celok doladíte párom manžetových gombíkov k dokonalosti.

Tmavé farby večerného outfitu mužom lichotia a zdôraznia ich charizmu

Luxus pre výnimočné okamihy

Hľadáte originálnu košeľu pre nevšedné outfity a výnimočné chvíle? Potom je pre vás model Patroni s nádychom luxusu a vznešenej elegancie skvelou voľbou. Mimoriadne noblesný kúsok v tmavo vínovej farbe zdôrazní vašu eleganciu a osobitosť v každej vybranej spoločnosti.

Plesový outfit s tmavým oblekom a košeľou BANDI Patroni

Kúzlo dokonalého neformálneho štýlu na večerné stretnutie s priateľmi spočíva v jednoduchosti. Stačí si k košeli obliecť tmavé nohavice s opaskom a kvalitnú koženú obuv. Niekoľko horných gombíkov nechajte rozopnutých pre uvoľnený, mužný dojem.

Jemný komfort bavlny

Košeľu Patroni Marsala ocenia muži s vysokými nárokmi. Luxusný model ponúka neopakovateľný štýl a maximálny komfort pre každú slávnostnú udalosť. Tomu zodpovedá výber prvotriedneho materiálu z najjemnejších bavlnených vlákien s optimálnym podielom elastanu a jeho špičkové spracovanie.

Detail luxusnej látky košele BANDI Patroni oživený jednoduchým logom

Moderné strihy Slim a Regular košele Patroni Marsala v cene 107,96 € sú vhodné pre mužov štíhlejšej alebo štandardnej postavy, ktorí kladú dôraz na vysokú eleganciu, prvotriedne spracovanie a pohodlie v každej situácii.

Pôvodná cena: 107,96 €
Nová výpredajová cena: 64,78 €
Ušetríte: 43,18 €
Akcia platí len do 31. 7. 2024, alebo do vypredania zásob!

Ku košeli odporúčame

Váš slávnostný outfit doladíte k dokonalosti správnymi módnymi doplnkami. Vyberte si zo štýlových kravát, vreckoviek a elegantných manžetových gombíkov v v najbližšej predajni BANDI.


Príďte na kávu do predajne BANDI

Slávnostnú košeľu Patroni a ďalšie modely si príďte vyskúšať do najbližšej značkovej predajne BANDI. U šálky lahodnej kávy alebo niečoho ostrejšieho s odbornými poradcami doladíte váš outfit pre každú udalosť. Pomôžu vám vybrať správnu veľkosť a strih oblečenia, všetky doplnky aj koženú pánsku obuv.

Vždy tak, aby ste sa cítili skvele a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať