Obleky

Modrý pánsky oblek BANDI, model Bocaneli, Tailored Fit

Jedinečný pánsky oblek na každú príležitosť.

Pre svoju nadčasovú farbu a elegantný strih využijete tento oblek na denné nosenie do práce. Navyše, so správne zvolenými doplnkami sú vhodné aj pre väčšinu spoločenských udalostí, ako je napríklad svadba.

Intenzívna tmavo modrá farba obleku je inšpirovaná kameňom Lapis lazuli. Rovnako ako polodrahokam bude aj tento oblek Bocaneli skutočnou ozdobou svojho nositeľa.

Pánsky oblek BANDI, model Bocaneli
Pánsky oblek BANDI, model Bocaneli

Pre tento oblek bolo navrhnuté ozvláštnenie cez prirodzenú štruktúru materiálu.

Strih obleku Tailored Fit je mierne zúžený v oblasti pása a súčasne poskytuje dostatok voľnosti pohybu. Oblek vás teda opticky zoštíhli, zároveň však vyniknú vaše mužné rysy. Je vhodný pre mužov strednej a štíhlejšej postavy.

Oblek je vyrobený z látky s vysokým podielom vlny, tak aby splnil požiadavky aj náročných mužov. Takto vysoký pomer vlny zaistí priedušnosť, mäkkosť, poddajnosť a celkové pohodlie obleku. Vlna zároveň obleku dáva nezameniteľný luxusný charakter.

  • Zloženie materiálu: 70% vlna, 30% polyester
  • Zloženie podšívky: 55% polyester, 45% cupro
  • Kolekcia: New Premium Collection
Pánsky oblek BANDI, model Bocaneli
Pánsky oblek BANDI, model Bocaneli, štruktúra látky

Oblek týchto charakteristík je vhodný na denné pracovné účely, stredne až vyššie formálne udalosti slávnostného charakteru i neformálne spoločenské stretnutia.

Manažér
Na pracovné účely volíme bielu či svetlo modrú košeľu, ako doplnok potom matnú kravatu s pruhom či s drobným vzorom.

Pracovný pohovor, promócie
Oblek môže byť doplnený pánskou vestou SOFIEN Slim alebo TRESANO Tailored, ktoré sú z rovnakej látky ako oblek.

Svadba a iná denná slávnosť (oslava narodenín, výročie)
Na podporenie výnimočnosti a slávnosti takých dní, volíme k outfitu bielu, prípadne krémovú košeľu. Doplnky sú svetlých alebo pastelových farieb.

Podvečerný koktail, bar (posedenie s priateľmi, bar, rande)
Originálny odtieň tmavo modrej vyzíva k hravému stylingu. Kombinácia obleku s rolákom či trikom a bielymi koženými teniskami vytvorí mladistvý, svieži outfit pre neformálne podvečerné stretávanie.

Ples
Ako je vyššie uvedené, tmavo modrý oblek je vysoko univerzálny. Ak zvolíme správnu košeľu a správny doplnok, nikto si nebude myslieť, že ste si na ples odbehli z práce. Doplnky môžu byť ako výrazne textúrované, tak hladké s vysokým leskom, vždy v tmavých odtieňoch.

Pánsky oblek BANDI, model Bocaneli
Pánsky oblek BANDI, model Bocaneli

Cena pánskeho obleku BANDI Bocaneli je 587,28 € a môžete si ho obliecť či už do práce alebo na spoločenské udalosti.

Pôvodná cena: 587,28 €
Nová akčná cena: 387,28 €
Ušetríte: 200,00 €
Akcia platí iba teraz.

Obuv odporúčame ako čiernu spoločenskú (ples), hnedá spoločenská (denná slávnosť, pracovný pohovor, manažér), tak aj voľnočasová kožená (podvečerný koktail). A samozrejme kožený opasok vo farbe obuvi.


Značkové predajne BANDI

Príďte si pánsky oblek Bocaneli vyskúšať do najbližšej značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám pomôžu s výberom oblečenia tak, aby ste vyzerali dokonalo. V prípade, že bude potrebné oblek trošku upraviť na vaše miery, je vám v predajni k dispozícii odborná krajčírka. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Predajne  Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať