Obuv

Unikátne leštidlo na topánky, ktoré čistí

Len s dokonale čistou a vyleštenou obuvou spravíte perfektný dojem

Viete o tom, že obuv je vizitkou muža? Dbajte na to, aby boli vaše topánky vždy dokonale čisté a vyleštené. Ak chcete pôsobiť ako skutočný muž na úrovni, je pre vás čistá obuv nutnosťou.

Práve teraz vám starostlivosť o koženú obuv veľmi uľahčí unikátne leštidlo BANDI, s ktorým to zvládnete rýchlo a bez námahy. Výsledok bude ohromujúci,  rovnako ako váš vzhľad. Vďaka malým rozmerom môžete mať navyše leštidlo stále pri sebe. Skvele sa zmestí napríklad do dverí auta a vy si môžete kedykoľvek, behom pár sekúnd, vyčistiť a vyleštiť vašu obuv.

Unikátne leštidlo, ktoré zároveň čistí

Účinné a šetrné k vašim topánkam

Základom nového leštidla je tekutina s unikátnym zložením a špeciálna hubka na čistenie. Vďaka tomuto jedinečnému spojeniu leštidlo vaše topánky dokonale vyčistí a dodá im vysoký lesk. Navyše, ochráni kožený materiál obuvi a obnoví jeho farbu. Vaše topánky tak budú vyzerať dlho ako nové.

Na koženú obuv a odevy akejkoľvek farby

Praktickým leštidlom BANDI vyčistíte a vyleštíte koženú obuv akejkoľvek farby. Pripravili sme pre vás tri varianty leštidla – čierne, hnedé a číre. Ak máte topánky inej farby ako čiernej alebo hnedej, je pre vás číre leštidlo ideálnou voľbou. Nové leštidlá BANDI sa skvele hodia aj na odevy z kože a kožené prvky vášho auta.

Praktické leštidlo BANDI v troch prevedeniach pre rôzne farby kože

Skvele vám padne do ruky

Aby sa vám s leštidlom pracovalo čo najlepšie a výsledok stál za to, musí sa vám dobre držať. Tomu sme prispôsobili jeho tvar a povrch. Leštidlo vám tak skvele padne do ruky a pri čistení a leštení topánok vám nebude vypadávať z ruky.

Unikátne leštidlo BANDI – detail leštiace a zároveň čistiace hubky

Do vašej domácnosti, kancelárie aj na cesty

Vďaka malým rozmerom leštidla preň ho veľmi ľahko nájdete miesto vo vašej domácnosti, v kancelárii aj v aute. Navyše sa vám pohodlne zmestí aj do aktovky alebo kabelky, takže ho môžete mať stále po ruke. Vaša obuv bude vždy čistá a vyleštená a váš vzhľad perfektný.

Nakupujte unikátne leštidlá BANDI v e-shope na www.BandiVamos.sk alebo v značkových predajniach Pánske obleky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať