Partneri

Dôverný nepriateľ – partnerom českého thrilleru je módna značka Pánske obleky BANDI

Máte radi filmy s mrazivou, dychberúcou atmosférou? Potom si nenechajte ujsť nový český film od známeho režiséra Karla Janáka, ktorý má na svedomí obľúbené komédie Snowboarďáci a Rafťáci. Tentokrát sa však pustil do úplne iného žánru. Napínavý thriller s mysterióznou atmosférou vás nenechá ani chvíľku na pokoji. Partnerom filmu je módna značka Pánske obleky BANDI. Niektoré filmové postavy preto uvidíte v elegantnom oblečení BANDI.

Zaujíma vás, o čom film je a ktorí známi herci v ňom excelujú?

Partnerom filmu Dôverný nepriateľ je módna značka Pánske obleky BANDI.
Partnerom filmu Dôverný nepriateľ je módna značka Pánske obleky BANDI.

Originálny námet a špičkové herecké obsadenie

Nevšedný príbeh rozpráva o mladom manželskom páre. Andrej (Vojtěch Dyk) pracuje na projekte takzvaného inteligentného domu, ktorý sa ovláda hlasom a stará sa o maximálne pohodlie a bezpečie svojich majiteľov. A tak sa so svojou manželkou, sochárkou Zuzanou (Gabriela Marcinková), nasťahujú do jedného z prototypov, aby vyskúšali jeho funkčnosť na vlastnej koži. Čo sa spočiatku zdalo ako splnený sen, sa ale čoskoro premení takmer na nočnú moru.

K jedinečnej atmosfére filmu prispievajú vo svojich úlohách aj ďalšie zaujímavé herecké mená. Tešiť sa môžete napríklad na Vladimíra Hajdu v roli Andrejovho šéfa, Zuzanu Porubjakovú v roli Zuzaninej kamarátky alebo záhadného suseda v podaní Ondreja Malého.

Film mal v kinách premiéru na konci augusta roku 2018.

Pozrite si oficiálny trailer k filmu Dôverný nepriateľ

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.