Partneri

Hlavným partnerom českého filmu Hranaři sú Pánske obleky BANDI

Obliekli sme niekoľko skvelých hercov do desiatok skvelých pánskych oblekov, košieľ, kravát, obuvi atď. Herci Jiří Langmajer, Saša Rašilov, Václav Postránecký, Jan Tříska, Miroslav Etzler, Milan Kňažko, Michal Dlouhý, Norbert Lichý, Vladimír Kratina vám v tomto filme predvedú excelentné herecké výkony a vy sa môžete okrem iného pozrieť aj na Pánske obleky BANDI.

Film Hranaři – sponzorom je módna značka Pánske obleky BANDI

Temný thriller sa odohráva v českej súčasnosti, ktorú pokrýva dokonalá pavučina vzájomne prepojených kšeftov a kšeftíkov. Omnoho jemnejšia a nenápadnejšia, než bola tá v ére Mrázkov a Krejčírov. Samozrejmý systém vratiek, resp. skrytých provízií, automaticky funguje na všetkých úrovniach. Kto v ňom nejde, je mimo hru. Čím vyššia hra, tým ostrejšia jazda. Je to balansovanie na hrane útesu. Dá sa na nej udržať? Ako dlho ešte? A kto to všetko vlastne riadi?

Filmová dráma sa rozohrá okolo jednej veľkej zákazky, z ktorej mali podľa zabehnutých pravidiel putovať vratky na zabehnuté vyššie miesta. Jeden z hráčov sa však rozhodne pre sólový postup, čím prudko roztočí kolotoč sledovania, kompromitujúcich materiálov, tajných nahrávok, mediálnych intríg, vyhrážok, vydierania a zabíjania. Systém sa zadrhne a hrozí kolaps. Protihráči volia krajné riešenie.

Hrajú

Saša Rašilov, Kateřina Brožová, Jan Tříska, Miroslav Etzler, Vilma Cibulková, Jiří Langmajer, Martin Dejdar, Milan Kňažko, Michal Dlouhý, Norbert Lichý, Václav Postránecký, Vladimír Kratina, Jiří Korn, Kateřina Průšová, Michal Pavlata a ďalší.

Réžia

Tomáš Zelenka

Scenár

Oto Klempíř, Jiří Hubáček

Produkcia

NOGUP agency

 

Mohlo by vás zaujímať