Partneri

Módna značka pánske obleky BANDI je partnerom novej českej komédie Po čem muži touží

Známy český režisér Rudolf Havlík sa pustil do natáčania novej českej komédie s hviezdnym obsadením. V hlavnej úlohe príbehu scenáristky Radky Třeštíkovej sa predstavia herecké osobnosti Anna Polívková, Jiří Langmajer, Matěj Hádek a ďalší. Vydarený príbeh plný humoru a pohľadu nad vecou stvárňuje súperenie mužského a ženského sveta. Módna značka Pánske obleky BANDI je partnerom filmu. Niektoré filmové postavy sa tak predstavia v exkluzívnom oblečení BANDI.

Chcete vedieť detailnejšie, o čom film rozpráva, a zaujíma vás, kedy mal premiéru?

Po čom muži túžia – partnerom filmu je módna značka Pánske obleky BANDI

Charizmatické postavy a originálna zápletka

Výnimočný príbeh opisuje život rozvedeného cynika Karla Krále (Jiří Langmajer), ktorý pracuje ako šéfredaktor časopisu pre mužov. Charizmatický typ, na ktorého ženy letia. S ničím sa nemazná a vedie nezáväzný spôsob života. Vzápätí  dostane hneď niekoľko rán. Príde o prácu, bývalá manželka a dcéra ho naštvú, neznáma žena mu nabúra auto a na jeho miesto v redakcii je dosadená pekná mladá šéfredaktorka (Táňa Pauhofová).

Karel je na dne a spoločne s najlepším priateľom Čestmírom to vyrieši chlapsky. Opije sa a počas dobrodružnej noci si praje byť ženou, pretože „ženské to majú v živote oveľa jednoduchšie a on je na tom kvôli nim biedne“.

Ráno sa Karel prebudí, ale už to nie je Karel. Vďaka nočnej alkoholickej „jazde“ a veštkyni Zoltáne (Pavla Tomicová) sa stal ženou (Anna Polívková). Samozrejme, iba fyzicky. Karel, vlastne Karla, sa musí vyrovnať nielen s novým vzhľadom, ale vymyslieť aj krycí príbeh pre svoje náhle zmiznutie. A hlavne sa naučiť fungovať v ženskom tele a zistiť, či to majú ženy naozaj ľahšie.
Po čem muži touží – partnerem filmu je módní značka Pánské obleky BANDI

Kde sa bude natáčať a kedy sa môžete tešiť na premiéru?

Režisér si pre natáčanie filmu zvolil prevažne pražské lokality a okolie Hlinska. Nový film Po čem muži touží bol uvedený na filmové plátna českých kín 20. septembra 2018.

Prezrite si exkluzívne fotografie z natáčania.

Mohlo by vás zaujímať