Partneri

Muzzikanti – partnerom českého hudobného filmu je módna značka Pánske obleky BANDI

Užite si český film Muzzikanti, ktorý mal premiéru 2. 3. 2017. Ide o historicky prvý celovečerný film z Těšínskeho Slezska, ktorý je nabitý hviezdnymi menami i krásnymi piesňami.

Vo filme uvidíte známych hercov, ako sú napríklad Pavel Kříž, Maroš Kramár, Martin Dejdar, Eva Vejmělková a mnoho ďalších. Veľkým ťahákom je určite Jarek Nohavica, ktorý vo filme nielen spieva, ale aj hrá. Partnerom filmu je módna značka Pánske obleky BANDI.

Film Muzzikanti – partnerom je módna značka Pánske obleky BANDI
Film Muzzikanti – partnerom je módna značka Pánske obleky BANDI

Těšínske Slezsko nebolo pre natáčanie vybrané náhodou. Je to stále drsný, svojrázny kraj, kde žijú poriadni chlapi a krásne ženy. Stretávajú sa tu tri hrdé národy, čomu zodpovedá i herecké obsadenie. Úloh sa zhostili českí, slovenskí i poľskí herci, ktorí vás budú baviť od začiatku do konca.

Na vzniku filmu sa podieľali nielen skvelí herci, ale i skvelí hudobníci. Dej je popretkávaný piesňami – budete počuť skladby s folklórnymi koreňmi až po čisto rockové. Popri skvelom pesničkárovi Jarkovi Nohavicovi dostali príležitosť i mladí talentovaní speváci. Jedným z nich je Pavel Callta, ktorý do filmu zložil pieseň OBLEKY.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.