Partneri

Muzzikanti – partnerom českého hudobného filmu je módna značka Pánske obleky BANDI

Užite si český film Muzzikanti, ktorý mal premiéru 2. 3. 2017. Ide o historicky prvý celovečerný film z Těšínskeho Slezska, ktorý je nabitý hviezdnymi menami aj krásnymi piesňami.

Vo filme uvidíte známych hercov, ako sú napríklad Pavel Kříž, Maroš Kramár, Martin Dejdar, Eva Vejmělková a mnoho ďalších. Veľkým ťahákom je určite Jarek Nohavica, ktorý vo filme nielen spieva, ale aj hrá. Partnerom filmu je módna značka Pánske obleky BANDI.

Film Muzzikanti – partnerom je módna značka Pánske obleky BANDI
Těšínske Slezsko nebolo pre natáčanie vybrané náhodou. Je to stále drsný, svojrázny kraj, kde žijú poriadni chlapi a krásne ženy. Stretávajú sa tu tri hrdé národy, čomu zodpovedá aj herecké obsadenie. Úloh sa zhostili českí, slovenskí aj poľskí herci, ktorí vás budú baviť od začiatku do konca.

Na vzniku filmu sa podieľali nielen skvelí herci, ale aj skvelí hudobníci. Dej je popretkávaný piesňami – budete počuť skladby s folklórnymi koreňmi až po čisto rockové. Popri skvelom pesničkárovi Jarkovi Nohavicovi dostali príležitosť aj mladí talentovaní speváci. Jedným z nich je Pavel Callta, ktorý do filmu zložil pieseň OBLEKY.

Mohlo by vás zaujímať